Wyniki konkursu “Pływające ogrody, czyli….”

Print Friendly, PDF & Email

­­Nagrodzone prace w IX Edycji Miejskiego Konkursu  Plastycznego i Literackiego  „Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050” 

                  

CZĘŚĆ PLASTYCZNA

PRACE PRZESTRZENNE
SZKOŁY PODSTAWOWE
KL. „0” – III
Imię i nazwisko Klasa Nr szkoły Miejsce Opiekun
Zuzanna Siedziako 3 SP NR 33 I P. Elżbieta Bobrowska
Zuzanna Kozak 2 SP NR 21 II
Zuzanna Wojtasik 1 SP NR  69 II P. Małgorzata Stalmierska
Laura Lizak 1 SP NR  69 III P. Małgorzata Stalmierska
Lena Kruppa 1 SP 33 III P. Elwira Sakowicz
Julia Rusin 3 SP NR 33 III P. Elżbieta Bobrowska
Patryk Kasela „0” SP NR 5 wyróżnienie P. Renata Zyber
Sara Maślak 1 SP NR 33 wyróżnienie P. Elwira Sakowicz
Julia Jakubowska 2 SP NR 68 wyróżnienie P. Jolanta Pińkowska
KL. IV – VI
Tomasz Wojciechowski 4 SP NR 14 I P. Dorota Karandyszowska
Kamil Śliwczyński 6 SP NR 69 I P. Małgorzata Stalmierska
Zuzanna Kulpa

Alicja Kulpa

5 SP NR 33

SP NR 33

I

I

P. Joanna Charęza
Oliwia Bochnacka

Adrianna Dziubak

4

4

SP NR 39

SP NR 39

I

I

P. Alicja Choynacka – Sańka
Mieszko Kroplewski

Aleksander Nalepko

4

4

SP NR 39

SP NR 39

I

I

P. Alicja Choynacka – Sańka
Magdalena Mysiak

Kinga Majewska

5

5

SP NR 41

SP NR 41

I

I

P. Anna Litwinowicz
Maria Dec

Aniela Dec

6

6

SP NR 55

SP NR 55

I

I

P. Beata Sikora
Kacper Mucha

Gabriel Jońca

4

4

SP NR 39

SP NR 39

II

II

P. Alicja Choynacka – Sańka
Jagoda Pacyna

Dominika Nelza

6

5

SP NR 39

SP NR 39

II

II

P. Alicja Choynacka – Sańka
Anna Szukiel 5 SP NR 41 II P. Anna Litwinowicz
Natalia Jaworska 6 SP NR 41 II P. Anna Litwinowicz
Zofia Górska

Martyna Raczek

5

5

SP NR 39

SP NR 39

III

III

P. Alicja Choynacka – Sańka
Oliwia Motyl

Martyna Szeląg

4

4

SP NR 39

SP NR 39

III

III

P. Alicja Choynacka – Sańka
Aleksandra Wakuła 4 SP NR 39 III P. Alicja Choynacka – Sańka
Aleksandra Falkiewicz 5 SP NR 41 III P. Anna Litwinowicz
Aleksandra Cedro

Maja Kasprzak

6

6

SP NR 33

SP NR 33

III

III

P. Joanna Charęza
Aleksandra Falkiewicz 4 SP NR 41 III P. Anna Litwinowicz
Maja Kuź 5 SP NR 56 III P. Gabriela Tomaszewska
Maja Jamrozik

Łucja Łęcka

5

5

SP NR 39

SP NR 39

wyróżnienie

wyróżnienie

P. Alicja Choynacka – Sańka
Maja Gasparowicz

Olga Okrzyńska

4

4

SP NR 39

SP NR 39

wyróżnienie

wyróżnienie

P. Alicja Choynacka – Sańka
Eliza Kolano 6 SP NR 39 wyróżnienie P. Alicja Choynacka – Sańka
Marcin Bończuk 5 SP NR 33 wyróżnienie P. Joanna Charęza
Daria Zubiel

Paulina Plikus

6

6

SP NR 39

SP NR 39

wyróżnienie

wyróżnienie

P. Alicja Choynacka – Sańka
Emilia Witkowska

Kataryna Snopek

4

4

SP NR 39

SP NR 39

wyróżnienie

wyróżnienie

P. Alicja Choynacka – Sańka
Kamil Kaliszewski 6 SP NR 39 wyróżnienie P. Alicja Choynacka – Sańka
Kacper Śmigrodzki 5 SP NR 39 wyróżnienie P. Alicja Choynacka – Sańka
Zuzanna Gradowska

Zuzanna Witek

4

4

SP NR 41

SP NR 41

wyróżnienie

wyróżnienie

P. Anna Litwinowicz
Mateusz Nowakowski 4 SP NR 69 wyróznienie P. Małgorzata Stalmierska
 

Kl. VII, VII SP i Kl. III GM

 

Stanisław Leśniewski 3 GM SP NR 7 I P. Anna Hahn
Weronika Adamiak 8 SP NR 7 I P. Monika Janerka – Miszczuk
Jan Leśniewski 7 SP NR 69 I P. Małgorzata Stalmierska
Natalia Taranowicz 7 SP NR 33 II P. Joanna Charęza
Martyna Rój

Miłosz Rój

 

7

SP NR 39

SP NR 39

wyróżnienie

wyróżnienie

P. Alicja Choynacka – Sańka
 

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE i PONADGIMNAZJALNE

Katarzyna Bodys 1 Zespół Szkół Elektryczno – Elektronicznych I
Ewelina Morawska

Anna Kasjan

3 AKTZ

3 AKTZ

Zespół Szkół Budowlanych I

I

P. Maja Pałęga
Julia Piwowarek

Natalia Obracianko

3 AKTZ

3 AKTZ

Zespół Szkół Budowlanych I

I

P. Maja Pałęga
 

POZOSTAŁE PRACE PLASTYCZNE

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

 

KLASY „0” – III

 

Miroslav Shyflelbain „0” SP NR 5 I P. Renata Zyber
Szymon Czarnomski „0” SP NR 5 I P. Renata Zyber
Zuzanna Pilipajć „0” SP NR 5 I P. Renata Zyber
Magdalena Pilek 2 SP NR 41 I P. Anna Litwinowicz
Oliwia Kacprzyk „0” SP NR 5 II P. Renata Zyber
Szymon Adamczak 2 SP NR 44 II P. Dorota Kula
Julia Klimek 2 SP NR 48 II P. Beata Kłosowska
Antoni Łęczycki „0” SP NR 69 II P. Kamila Skibińska,
P. Justyna Lisowska
Adrianna Dąbrowska 2 SP NR 21 III P. Agata Michalska
Emilia Tusińska 3 SP NR 44 III P. Małgorzata Wizjan
Jakub Wroński SP NR 45 III
Paulina Stelmaszyk 2 SP NR 48 III P. Beata Kłosowska
Maria Kalimbet 2 SP NR 69 III P. Małgorzata Stalmierska
Joanna Bosak „0” SP  NR 33 wyróżnienie P. Elwira Sakowicz
Lidia Misiewicz 2 SP NR 33 wyróżnienie P. Żaneta Węzik
Maciej Sobieraj 2 SP NR 44 wyróżnienie P. Dorota Kula
Aleksandra Początek 2 SP NR 44 wyróżnienie P. Dorota Kula
Mariia Kozlova 2 SP NR 69 wyróżnienie P. Małgorzata Stalmierska
 

KLASY IV – VI

 

Hanna Kozdro 6 SP NR 20 I P. Renata Gryciuk
Kryspin Stróżewski 5 SP NR 39 I P. Alicja Choynacka – Sańka
Justyna Kośmider 5 SP NR 53 I P. Renata Smorawska
Maja Kruk 6 SP NR 53 I P. Renata Smorawska
Zofia Palczewska 5 SP NR 14 II P. Dorota Karandyszowska
Wiktoria Wojtas 6 SP NR 48 II P. Ewa Mazurkiewicz
Aleksandra Czarnecka 6 SP NR 69 II P. Małgorzata Stalmierska
Tomasz Nadolski 6 SP NR 69 II P. Wioletta Zienda – Trzasko
Dawid Pańtak 4 SP NR 69 II P. Wioletta Zienda-Trasko
Malwina Pękalska 5 SP NR 53 III P. Renata Smorawska
Daria Grzybowska 5 SP NR 42 III P. Kamila Grzybowska
Aleksandra Kopeć 4 SP NR 22 przy SOSW dla Dzieci Niesłyszących wyróżnienie P. Małgorzata Pietkiewicz
Patryk Gluth 4 SP NR 22 przy SOSW dla Dzieci Niesłyszących wyróżnienie P. Małgorzata Pietkiewicz
Alan Sokół 5 SP NR 22 przy SOSW dla Dzieci Niesłyszących wyróżnienie P. Małgorzata Pietkiewicz
Beta Kopacz 2 SP NR 31 przy SOSW  NR 1 wyróżnienie P. Magdalena Lęczar – Koźbiał
Agnieszka Pukszta 2 SP NR 31 przy SOSW  NR 1 wyróżnienie P. Magdalena Lęczar – Koźbiał
Natalia Kaczmarek 2 SP NR 31 przy SOSW  NR 1 wyróżnienie P. Magdalena Lęczar – Koźbiał
Emilia Ronewicz 5 SP NR 39 wyróżnienie P. Alicja Choynacka – Sańka
Klaudia Ignasiak 6 SP NR 39 wyróżnienie P. Alicja Choynacka – Sańka
Kacper Woźny 5 SP NR 48 wyróżnienie P. Ewa Mazurkiewicz
Filip Frąckowiak 4 SP NR 48 wyróżnienie P. Ewa Mazurkiewicz
Hanna Sipiora 6 SP NR 53 wyróżnienie P. Renata Smorawska
Helena Korniluk 4 SP NR 53 wyróżnienie P. Renata Smorawska
Oliwia Filip 5 SP NR 53 wyróżnienie P. Renata Smorawska
Dorota Bayer 6 SP NR 53 wyróżnienie P. Renata Smorawska
Jan Rosa 6 SP NR 53 wyróżnienie P. Renata Smorawska
Aleksandra Jendryczka 5 SP NR 53 wyróżnienie P. Renata Smorawska
Eleonora Spiżewska 4 SP NR 56 wyróżnienie P. Gabriela Tomaszewska
Sławomir Wejhan 5 SP NR 69 wyróżnienie P. Małgorzata Stalmierska
Oskar Tomaszewski 5 SP NR 69 wyróżnienie P. Małgorzata Stalmierska
 

Kl. VII, VII SP i Kl. III GM

 

Kamila Czajkowska 3 GM SP NR 35 I P. Krzysztof Seroczyński
Karolina Kośmider 7 SP NR 53 I P. Renata Smorawska
Iwona Wrzesińska 3 GM GM NR 42 I P. Joanna Charęza
Aleksandra Onopiuk 7 SP NR 14 II P. Dorpta Karandyszowska
Paulina Pruszkowska 7 SP NR 41 II P. Anna Litwinowicz
Natalia Babiak 3 GM NR 10 II P. Renata Smorawska
Olga Bayer 3 GM ZSO NR 2 II P. Anna Grygorowicz – Szulc
Wiktoria Truszkowska 7 Sportowa Szkoła Podstawowa przy CMS III P. Elżbieta Borkowska
Weronika Kaczmarek 7 SP NR 10 III P. Halina Mysona
Aleksandra Bartoszek 3 GM SP NR 35 III P. Krzysztof Seroczyński
Martyna Kowalska 7 SP NR 53 III P. Renata Smorawska
Oliwia Pytlak 3 GM NR 10 wyróżnienie P. Renata Smorawska
Hanna Komorowska 3 GM NR 42 wyróżnienie P. Joanna Charęza
Amelia Drabik 3 GM NR 42 wyróżnienie P. Joanna Charęza
Jolanta Urbańska 7 SP NR 22 przy SOSW dla Dzieci Niesłyszących wyróżnienie P. Małgorzata Pietkiewicz
Łukasz Musialik 7 SP NR 22 przy SOSW dla Dzieci Niesłyszących wyróżnienie P. Małgorzata Pietkiewicz
Ida Sochańska 7 SP NR 22 przy SOSW dla Dzieci Niesłyszących wyróżnienie P. Małgorzata Pietkiewicz
Seweryn Gluth 7 SP NR 22 przy SOSW dla Dzieci Niesłyszących wyróżnienie P. Małgorzata Pietkiewicz
Jakub Pobucewicz 3 GM nr 56 przy SOSW dla Dzieci Niesłyszących wyróżnienie P. Małgorzata Pietkiewicz
 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE i PONADGIMNAZJALNE

Dominika Salitra 3 TK Centrum Edukacji Ogrodniczej I P. Joanna Sylwestrzak
Magdalena Rorbach 2 TK Centrum Edukacji Ogrodniczej I P. Joanna Woźniak
Gabriela Drabik 1 III LO I P. Mirosława Adamowicz
Zuzanna Sakowicz 2 II LO I P. Katarzyna Krzyżewska
Marcin Ziętek 1 BSS I stopnia przy SOSW dla Dzieci Niesłyszących I P. Małgorzata Pietkiewicz
Natalia Czerlińska 3 TK Centrum Edukacji Ogrodniczej II P. Joanna Sylwestrzak
Łucja Malak 1 XVI  LO II P. Kinga Kilian – Siarkowska
Weronika Aleksandrowicz 3 TŻUG ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 III P. Adam Grzegrzółka
Wiktoria Popławska 1 XVI  LO III P. Kinga Kilian – Siarkowska
Izabela Jakubiszyn 4 TŻUG ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 III P. Adam Grzegrzółka
Wiktoria Nebratenko 1 TK Centrum Edukacji Ogrodniczej wyróżnienie P. Joanna Woźniak
Kinga Werpachowska 2 SOSW NR 1 wyróżnienie P. Joanna Pluta
Angelika Hempel 2 SOSW NR 1 wyróżnienie P. Joanna Pluta
Julia Jabłczyk 1 BSS I stopnia przy SOSW dla Dzieci Niesłyszących wyróżnienie P. Małgorzata Pietkiewicz
Angelika Cybulska 3 BSS I stopnia przy SOSW dla Dzieci Niesłyszących wyróżnienie P. Małgorzata Pietkiewicz
Victoria Brosędzka 1 III LO wyróżnienie P. Mirosława Adamowicz

CZĘŚĆ LITERACKA

OPIS

SZKOŁY PODSTAWOWE
KL. „0” – III
Imię i nazwisko Klasa Nr szkoły Miejsce Opiekun
Marcel Ancuta 2 SP NR 37 I P. Monika Ancuta
Karol Szuszkiewicz 2 SP NR 68 II P. Jolanta Pińkowska
Aleksandra Kostecka 2 SP NR 68 III P. Jolanta Pińkowska
Patryk Samulnik 2 SP NR 68 III P. Jolanta Pińkowska
KL. IV – VI
Magdalena Urbańska 5 SP NR 74 I P. Anna Hendzel
Jacek Teodoruk 5 SP NR 74 II P. Anna Hendzel
Urszula Grzymała 6 SP NR 48 II P. Helena Czernikiewicz
Paulina Marcyniuk 4 SP NR 48 III P. Helena Czernikiewicz
Maja Przeradzka 5 SP NR 74 III P. Anna Hendzel
Tomasz Graczyk 5 SP NR 74 wyróżnienie P. Anna Hendzel
Dominik Mirecki 4 SP NR 48 wyróżnienie P. Helena Czernikiewicz
Borys Olejniczak 5 SP NR 48 wyróżnienie P. Helena Czernikiewicz
Wiktor Kieruzel 5 SP NR 48 wyróżnienie P. Zenona Mazur
Damian Sołtysiak 5 SP NR 74 wyróżnienie P. Anna Hendzel
Kl. VII, VIII SP i Kl. III GM

 

Dominika Kryzan 3 GN SP NR 35 I P. Katarzyna Wójcik
Kamila Zakrzewska 3 GM SP NR 35 I P. Katarzyna Wójcik
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE i PONADGIMNAZJALNE
Aleksandra Szulc 2 LO II I P. Katarzyna Krzyżewska
Bartosz Kubiak 2 TG ZS Nr 6 II P. Iwona Walczak
Justyna Piasecka                        2 TH ZS Nr 6 III P. Iwona Walczak
Antonina Bartosiewicz 1 ZSO NR 2 III P. Anna Grygorowicz-Szulc

 

WIERSZ

SZKOŁY PODSTAWOWE
KL. „0” – III
Imię i nazwisko Klasa Nr szkoły Miejsce Opiekun
Antonina Majchrzak 3 SP NR 33 I P. Anna Majchrzak – Lewińska
Izabela Lasota-Milewska 2 SP NR 68 I P. Jolanta Pińkowska
Piotr Morgiewicz 2 SP NR 68 II P. Jolanta Pińkowska
Oliwia Mieczkowska 2 SP NR 68 II P. Jolanta Pińkowska
Szymon Łacek 2 SP NR 68 II P. Jolanta Pińkowska
Maja Kowalska 2 SP NR 68 III P. Jolanta Pińkowska
Daniel Świątek 2 SP NR 68 III P. Jolanta Pińkowska
Marcel Ancuta 2 SP NR 37 III P. Katarzyna Karpina
Arkadiusz Konieczny 2 SP NR 68 wyróżnienie P. Jolanta Pińkowska
Marcel Kolasiński 2 SP NR 68 wyróżnienie P. Jolanta Pińkowska
Łukasz Dworak 2 SP NR 68 wyróżnienie P. Jolanta Pińkowska
Jakub Żucheński 2 SP NR 68 wyróżnienie P. Jolanta Pińkowska
                                                                 KL. IV – VI
Antonina Janus 5 OSM I P. Katarzyna Janaszkiewicz
Borys Kulla 4  SP NR 35 I P. Katarzyna Wójcik
Zuzanna Cybulska 6 SP NR 48 I P.  Helena Czernikiewicz
Aleksandra Sieradzka 6 SP NR 48 II P. Małgorzata Roszak
Hubert Byzdra 5 SP NR 48 II P. Zenona Mazur
Jakub Niemira 5 SP NR 48 II P. Zenona Mazur
Martyna Ambroży 5 SP Nr 74 II P. Anna Hendzel
Ewelina Rosińska 5 SP NR 74 III P. Anna Hendzel
Zuzanna Sroka                        5 SP NR 74 III P. Anna Hendzel
Natalia Siczek 5 SP NR 74 III P. Anna Hendzel
Honorata Skłucka 5 SP NR 48 III P.  Helena Czernikiewicz
Daria Szybowicz 4 SP NR 48 wyróżnienie P. Małgorzata Roszak
Maria Cymbor 5 SP NR 74 wyróżnienie P. Anna Hendzel
Aleksandra Wanat 6 SP NR 48 wyróżnienie P. Małgorzata Roszak
Julia Jaskowska 5 SP NR 74 wyróżnienie P. Anna Hendzel
                                                                 Kl. VII, VII SP i Kl. III GM

 

Ewa Fodemska 8 SP NR 56 II P. Anita Laskowska
Weronika Adamiak 8 SP NR 7 III P. Monika Rudzka
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE i PONADGIMNAZJALNE
Julia Perzyńska-Wydrych 1 I LO I P. Agnieszka Kubacka
Gabriela Zielińska 2 II LO II P. Katarzyna Krzyżewska
Inga Zurbrugg 2 II LO III P. Katarzyna Krzyżewska
Oliwia Ciesielska 2 II LO III P. Katarzyna Krzyżewska

 

 

JEŚLI WKRADŁ SIĘ BŁĄD -FINALISTÓW I OPIEKUNÓW PROSIMY O SZYBKI KONTAKT

Wszystkich laureatów wraz z nauczycielami i rodzicami  zapraszamy na galę rozdania nagród, która odbędzie się 28 marca 2019 roku o godzinie 1400
w Zespole Szkół Sportowych przy ul. Małopolskiej 22 w Szczecinie.

                                                                

Organizatorki: Joanna Charęza i Elżbieta Bobrowska

Twitter
Visit Us
Follow Me
RSS
Zapisz się przez maila
(Czytano 381 razy)
Avatar photo
Planeta Sztuki
Planeta Sztuki - serwis tematyczny, ukierunkowany na artystów, twórców i odbiorców różnych dziedzin kultury i sztuki . Informujemy, relacjonujemy i opiniujemy wydarzenia, imprezy, konkursy oraz publikacje w w/w zakresie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.