CZĘŚĆ PLASTYCZNA

PRACE PRZESTRZENNE
SZKOŁY PODSTAWOWE
KL. „0” – III
Imię i nazwisko Klasa Nr szkoły Miejsce Opiekun
Amelia Pawlonka „0” SP NR 5 I P. Renata Zyber
Maria Bielecka 2 SP NR 33 I P. Eklżbieta Bobrowska
Xavier Losiak „0” SP NR 5 III P. Renata Zyber
Natalia Urbanowska

Wiktoria Szczawińska

3

3

SP NR 14 III P. Izabella Dolinna
Zuzanna Siedziako 2 SP NR 14 III P. Elzbieta Bobrowska
Natasza Żuraw

Natalia Kozar

3

3

SP NR 44 wyróżnienie P. Izabella Dolinna
Julia Bendykowska 3 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia wyróżnienie P. Bożena Witkowska
KL. IV – VI
Tomasz Wojciechowski 4 SP NR 14 I P. Dorota Karandyszowska
Kamil Śliwczyński 5 SP NR 69 I P. Małgorzata Stalmierska
Zuzanna Kulpa

Alicja Kulpa

4

4

SP NR 33

SP NR 33

II

II

P. Joanna Charęza
Kamila Kusodzińska 6 SP NR33 II P. Joanna Charęza
Maria Dec

Aniela Dec

5

5

SP NR 55

SP NR 55

II

II

P. Beata Sikora
Natalia Jaworska

Milena Kwaśniewska

 

5

5

SP NR 41

SP NR 41

III

III

P. Anna Litwinowicz
Mateusz Lewandowski 4 SP NR 69 III P. Małgorzata Stalmierska
Maja Kasprzak

Tatiana Lato

 

5

5

SP NR 33

SP NR 33

wyróżnienie P. Joanna Charęza
Maria Przzepiera

Natalia Taranowicz

 

6

6

SP NR 33

SP NR 33

wyróżnienie P. Joanna Charęza
Dominika Kiszakiewicz 6 SP NR 48 wyróżnienie P. Ewa Mazurkiewicz
 

GIMNAZJA

 

Julia Tabaczewska 3 LO VI (GM NR 9 I P. Kinga Kilian – Siarkowska
Stanisław Leśniewski

 

2 GM SP NR 7 I P. Anna Sokołowska
Marta Kramarz 7 SP NR 33 II P. Joanna Charęza
Patrycja Wodyńska

Bartosz Wawrzonek

7

7

SP NR 33

SP NR 33

II

II

P. Joanna Charęza
Natalia Kulesza

Marta Nowicka

3 GM

3 GM

SP NR 37

SP NR 37

II

II

P. Monika Zdybicka
Paulina Bąk

Aleksandra Skupień

3

3

GM NR 42

GM NR 42

III

III

P. Joanna Charęza

 

Amelia Trębaczkiewicz

Alekasndra Gątarz

2 GM

2 GM

SP NR 7

SP NR 7

wyróżnienie P. Małgorzata Stalmierska
 

 

GRAFIKA

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

 

 

„0” – III

 

Wiktoria Orecka 1 SP NR 56 II P. Gabriela Tomaszewska
Nocolas Salomon 1 SP NR 56 wyróżnienie P. Gabriela Tomaszewska
Stanisław Antroszko 1 SP NR 56 wyróżnienie P. Gabriela Tomaszewska
 

 

GIMNAZJUM + VII

 

Klaudia Krawiec 2 GM NR 12 I P. Krzysztof Seroczyński
Dawid Urbaniak 3 GM NR 12 II P. Krzysztof Seroczyński
 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Aleksandra Jasińska 2 II LO II P. Katarzyna Krzyżewska
 

POZOSTAŁE PRACE PLASTYCZNE

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

 

KLASY „0” – III

 

Zuzanna Szlachta 3 SP NR 1 I P. Marżolena Dąbrowska
Nikola Mazur „0” SP NR 5 I P. Renata Zyber
Jakub Ochwat „0” SP NR 5 I P. Renata Zyber
Mateusz Kondraciuk „0” SP NR 5 I P. Renata Zyber
Antoni Niedźwiedź „0” PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 27 II P. Jolanta Kozakowska
Filip Laucz 1 SP NR 44 II P. Dorota Kula
Aleksandra Początek 1 SP NR 44 II P. Dorota Kula
Dawid Morelas 3 SP NR 44 II P. Iwona Jabłońska
Nataniel Ogłoziński 3 SP NR 53 II P. Renata Smorawska
Krystian de Ruiter 1 SP NR 37 III P. Agnieszka Pacholczyk

P. Katarzyna Uścinowicz

Dawid Korpusiński 1 SP NR 44 III P. Dorota Kula
Alan Ogłoziński „0” SP NR 53 III
p. Renata Smorawska
Łucja Czajka III SP NR 68 III P. Dorota Kula
Kamila Szastak „0” PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 27 wyróżnienie P. Jolanta Kozakowska
Bogusława Mizielińska 2 SP NR 1 wyróżnienie P. Dorota Woźniak
Zuzanna Łata 3 SP NR 7 wyróżnienie P. Monika Rudzka-Łata
Julia Gregorek 3 SP NR 14 wyróżnienie P. Izabela Dolinna
Julia Rusin 2 SP NR 33 wyróżnienie P.  Elżbieta Bobrowska
Marcel Ancuta 1 SP NR 37 wyróżnienie P. Agnieszka Pacholczyk, P. Katarzyna Uścinowicz
Tomasz Bobola 2 SP NR 37 wyróżnienie P. Agnieszka Pacholczyk, P. Katarzyna Uścinowicz
Hanna Łukasiewicz 1 SP NR 44 wyróżnienie P. Dorota Kula
Martyna Gruszczyńska 1 SP NR 44 wyróżnienie P. Dorota Kula
Marika Wronda 1 SP NR 44 wyróżnienie P. Dorota Kula
Nikodem Jasnowski 2 SP NR 44 wyróżnienie P. Małgorzata Wizjan
Emilia Tusińska 2 SP NR 44 wyróżnienie P. Małgorzata Wizjan
Lena Strachota 2 SP NR 44 wyróżnienie P. Małgorzata Wizjan
Dominika Pawlak 2 SP NR 44 wyróżnienie P. Małgorzata Wizjan
Urszula Zaśko 2 SP NR 44 wyróżnienie P. Małgorzata Wizjan
Hubert Hendzel 1 SP NR 59 wyróżnienie P. Marta Żugaj
Liwia Hendzel „0” SP NR 59 wyróżnienie P. Marta Żugaj
 

KLASY IV – VI

 

Paulina Pruszkowska 6 SP NR 41 I P. Anna Litwinowicz
Daria Grzybowska 4 SP NR 42 I P. Kamila Grzybowska
Gabriela Witkowska 5 SP NR 48 I P. Ewa Mazurkiewicz
Karolina Kośmider 6 SP NR 53 I P. Renata Smorawska
Aleksandra Cedro 5 SP NR 33 II P. Joanna Charęza
Zuzanna Gubała 6 SP NR 48 II P. Ewa Mazurkiewicz
Maja Kruk 5 SP NR 53 II P. Renata Smorawska
Kacper Rybak 4 SP NR 35 III P. Krzysztof Seroczyński
Zuzanna Poprawska 5 SP NR 53 III P. Renata Smorawska
Patrycja Dubiel 4 SP NR 61 III P. Alicja Kurgan
Dominika Piekarczyk 4 SP NR 69 III P. Małgorzata Stalmierska
Bartek Zatorski 4 SP NR 69 III P. Małgorzata Stalmierska
Aleksandra Czarnecka SP NR 48 III P. Małgorzata Stalmierska
Oliwia Otto 4 SP NR 11 wyróżnienie P. Małgorzata Łukasik
Amelia Janusz 5 SP NR 35 wyróżnienie P.  Krzysztof Seroczyński
Urszula Skrzypczak 4 SP NR 48 wyróżnienie P. Ewa Mazurkiewicz
Wiktoria Serdyńska 6 SP NR 48 wyróżnienie P. Ewa Mazurkiewicz
Konstancja Wawicka 6 SP NR 48 wyróżnienie P. Ewa Mazurkiewicz
Hanna Sipiora 5 SP NR 53 wyróżnienie P. Renata Smorawska
Aleksandra Jendryczka 4 SP NR 53 wyróżnienie P. Renata Smorawska
Jolanta Kośmider 4 SP NR 53 wyróżnienie P. Renata Smorawska
Maja Kuź 4 SP NR 56 wyróżnienie P. Gabriela Tomaszewska
Zuzanna Pasikowska 4 SP NR 69 wyróżnienie P. Małgorzata Stalmierska
Sławomir Wejhan 4 SP NR 69 wyróżnienie P. Małgorzata Stalmierska
 

GIMNAZJA + KL. VII

 

Angelika Palicka 7 SP NR 7 I P. Anna Sokołowska
Michał Feliński 7 SP NR 7 I P. Anna Sokołowska
Agata Pawluś 2 GM SP NR 37 I P. Monika Zdybicka
Małgorzata Brzezińska 7 SP NR 37 II P. Monika Zdybicka
Dawid  Kieżuu

 

3 GM NR 12 II P. Krzysztof Seroczyński
Aniela Kowalska

 

2 GM NR 12 II P. Krzysztof Seroczyński
Ida Bejnorowicz 3 GM GIM NR 42 II P. Joanna Charęza
Agata Marcinkiewicz 2 GM SP NR 7 III P. Anna Sokołowska
Hanna Sitarek 7 SP NR 37 III P. Monika Zdybicka
Faustyna Nieścior 2 GM GM NR 12 III P. Krzysztof Seroczyński
Julia Cezar 3 GM VI LO III P. Krzysztof Seroczyński
Alicja Łysko

 

2 SP 7 wyróżnienie P. Anna Sokołowska
Viktor Hubin

 

2 GM SP 33 wyróżnienie P. Joanna Charęza
Nela Cinzer 7 SP 33 wyróżnienie P. Joanna Charęza
Aleksandra Pietrzak 3 GM „Collegium Salesianum” wyróżnienie P. Anna Sokołowska
Monika Masztalerz

 

7 SP NR 37 wyróżnienie P. Monika Zdybicka
Daria Doroszkiewicz

 

7 SP NR 37 wyróżnienie P. Monika Zdybicka
Wojciech Marcinkiewicz

 

7 SP 56 wyróżnienie P. Małgorzata Kikun
Kamila Czajkowska

 

2 GM NR 12 wyróżnienie P. Krzysztof Seroczyński
Tomasz Kaleta

 

2 GM NR 12 wyróżnienie P. Krzysztof Seroczyński
Nikola Stępniewska

 

2 GM VI LO (GM 9) wyróżnienie P. Kinga Kilian- Siarkowska
Łucja Malak 3 GM VI LO (GM 9) wyróżnienie P. Kinga Kilian- Siarkowska
 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

Martyna Mielnik 4 TK Centrum Edukacji Ogrodniczej I P. Joanna Sylwestrzak
Natalia Czerlińska 2 TK Centrum Edukacji Ogrodniczej I P. Joanna Sylwestrzak
Anna Kuś 2 III LO I P. Iwona Bąk
Patrycja Kubisiak 1 HOT ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 I P. Iwona Walczak
Karolina Koper 2 TK Centrum Edukacji Ogrodniczej II P. Joanna Sylwestrzak
Zuzanna Sakowicz 1 LO II II P. Katarzyna Krzyżewska
Weronika Aleksandrowicz 3 TŻUG ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 II P. Adam Grzegrzółka
Marlena Borys 4 TK Centrum Edukacji Ogrodniczej III P. Joanna Sylwestrzak
Daria Wojtal 4 TK Centrum Edukacji Ogrodniczej III P. Joanna Sylwestrzak
Izabela Jakubiszyn 2 TŻUG ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 wyróżnienie P. Adam Grzegrzółka
Kinga Werpachowska

 

2 SOSW NR 1 wyróżnienie P. Joanna Pluta
Katarzyna Pospychała

 

3 SOSW NR 2 wyróżnienie P. Hanna Węciarska
Monika Dobrzyńska

 

3 SOSW NR 2 wyróżnienie P. Hanna Węciarska
Żaneta Gorzelak

 

3 SOSW NR 2 wyróżnienie P. Hanna Węciarska

 

 CZĘŚĆ LITERACKA

 

SZKOŁY PODSTAWOWE
KL. „0” – III
Imię i nazwisko Klasa Nr szkoły Miejsce Opiekun
Antonina Majchrzak 2 SP NR 33 I P. Elżbieta Bobrowska
KL. IV – VI
Jacek Teodoruk 4 SP NR 74 I P. Anna Hendzel
Kamila Mikołajuk 6 SP NR 48 II P. Zenona Mazur
Zuzanna Sroka 4 SP NR 74 II P. Anna Hendzel
Magdalena Luśnia 4 SP NR 74 II P. Anna Hendzel
Tomek Graczyk 4 SP NR 74 II P. Anna Hendzel
Piotr Wiatr 5 SP NR 48 II P. Zenona Mazur
Maja Przeradzka 4 SP NR 74 III P. Anna Hendzel
Amelia Wirkus 4 SP NR 74 III P. Anna Hendzel
Bartosz Kaczała 6 SP NR 48 wyróżnienie P. Zenona Mazur
Kamil Dokcewno 4 SP NR 74 wyróżnienie P. Anna Hendzel
Antonina Janus 4 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia wyróżnienie P. Katarzyna Janaszkiewicz
                                                                 KL. VII SP –KL. II-III GM
Julia Rębacz 7 SP NR 55 I P. Agnieszka Kaźmierczak
Blanka Migas 2 GM SP NR 35 I P. Katarzyna Wójcik
Zosia Pietrasik 7 SP NR 35 I P. Aleksandra Droździk
Justyna Kopańska 3 GM SP NR 35 I P. Katarzyna Wójcik
Aniela Kowalska 2 GM SP NR 35 II P. Katarzyna Wójcik
Dominika Kryzan 2 GM SP NR 35 II P. Katarzyna Wójcik
Kamila Zakrzewska 2 GM SP NR 35 II P. Katarzyna Wójcik
Zuzanna Dobosz 7 Szkoła Polsko-Niemiecka II P. Kamilla Zacharek
Ewelina Klonecka 2 GM SP NR 35 III P. Katarzyna Wójcik
Klaudia Krawiec 2 GM SP NR 35 III P. Katarzyna Wójcik
Kamila Ciechanowicz 2 GM SP NR 35 III P. Katarzyna Wójcik
Alicja Mazurczak 2 GM SP NR 35 III P. Katarzyna Wójcik
Marta Budzelewska 2 GM SP NR 35 III P. Katarzyna Wójcik
                                                      SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Krzysztof Andrulonis 2 LO LO II I P. Joanna Olkusz-Guz
Justyna Piasecka ZS Nr 6 II P. Iwona Walczak

WIERSZ

SZKOŁY PODSTAWOWE
KL. „0” – III
Imię i nazwisko Klasa Nr szkoły Miejsce Opiekun
Marcel Ancuta 1 SP NR 37

 

I p. Agnieszka Pacholczyk i P. Katarzyna Uścinowicz
Zuzanna Łata 3 SP NR 7 wyróżnienie P. Monika Łata-Rudzka
                                                                 KL. IV – VI
Zuzanna Gubała 6 SP NR 48 I P. Małgorzata Roszak
Wiktoria Seredyńska 6 SP NR 48 II P. Helena Czernikiewicz
Kornelia Bagińska 5 SP NR 48 II P. Zenona Mazur
Kacper Omietański 4 SP NR 74 III P. Anna Hendzel
Michał Łaszewski 4 SP NR 74 III P. Anna Hendzel
Maria Cymbor 4 SP NR 74 wyróżnienie P. Anna Hendzel
                                                                 KL. VII SP –KL. II-III GM
Paweł Szyller 2 GM SP NR 7 I P. Anita Sokołowska
Karolina Sokołowska 2 GM SP NR 7 II P. Anita Sokołowska
Przemysław Pluta 2 GM SP NR 7 II P. Anita Sokołowska
Julia Pyrzyńska-Wydrych 3 GM SP NR 74 II P. Dorota Prajsnar
Jakub Górkiewicz 2 GM SP NR 7 III P. Anita Sokołowska
Dawid Dzido 2 GM SP NR 7 III P. Anita Sokołowska
Paula Dzwonkowska 2 GM SP NR 7 wyróżnienie P. Anita Sokołowska
                                                      SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Dominik Klucznik 4 CTŻU ZS Nr 6 II P. Iwona Walczak

 

JEŚLI WKRADŁ SIĘ BŁĄD -FINALISTÓW I OPIEKUNÓW PROSIMY O SZYBKI KONTAKT

 

Wszystkich laureatów wraz z nauczycielami i rodzicami  zapraszamy na galę rozdania nagród, która odbędzie się 22 marca 2018 roku o godzinie 1400 w Zespole Szkół Sportowych przy ul. Małopolskiej 22 w Szczecinie.

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://planetasztuki.pl/2018/03/19/wyniki-viii-edycji-miejskiego-konkursu-tworczosci-plastycznej-i-literackiej-ogrody-plywajace-czyli-szczecin-2050/
YouTube
Instagram
RSS
Zapisz się przez maila
(Visited 19 times, 1 visits today)
Planeta Sztuki
Planeta Sztuki - serwis tematyczny, ukierunkowany na artystów, twórców i odbiorców różnych dziedzin kultury i sztuki . Informujemy, relacjonujemy i opiniujemy wydarzenia, imprezy, konkursy oraz publikacje w w/w zakresie.
Planeta Sztuki on EmailPlaneta Sztuki on FacebookPlaneta Sztuki on Google