Wszystkich laureatów wraz z nauczycielami i rodzicami  zapraszamy  na galę rozdania nagród oraz na mini festyn.

 Impreza odbędzie się 25 maja 2017 roku o godzinie 1400 w Zespole Szkół Sportowych przy ul. Małopolskiej 22 w Szczecinie.

KASY „0” – III
Imię i nazwisko Klasa Nr szkoły Miejsce Opiekun
Maja Sysak 3 SP NR 10 I Agnieszka Jakubowska
Alicja Kulpa 1 SP NR 33 I Elżbieta Bobrowska
Zuzanna Kulpa 3 SP NR 33 I Beata Krupińska
Roksana Tchórzewska 2 SP NR 1 II Marżolena Dąbrowska
Julia Nowakowska 3 SP NR 16 II Jolanta Niewiarowska, Mirosława Szymosiuk
Paulina Stołecka 3 SP NR 16 II Jolanta Niewiarowska, Mirosława Szymosiuk
Antonina Majchrzak 1 SP NR 33 II Elżbieta Bobrowska
Zuzanna Szlachta 2 SP NR 1 III Monika Kneba
Zofia Szuba 3 SP NR 10 III Agnieszka Jakubowska
Mikołaj Gonerko 2 SP „Słoneczna” III Beata Wawrynowicz
Patrycja Dubiel 3 SP NR 61 III Zofia Siwy
Antonina Janus 3 OSM I stopnia wyróżnienie Mirella Kakowska
Julia Sałapa 2 SP „Słoneczna” wyróżnienie Beata Wawrynowicz
Hanna Rokita 2 SP „Słoneczna” wyróżnienie Beata Wawrynowicz
Karolina Bienias – Gębska 2 SP „Słoneczna” wyróżnienie Beata Wawrynowicz
Aleksandra Sałapa 3 SP „Słoneczna” wyróżnienie Beata Wawrynowicz
Amelia Komajda 1 SP „Słoneczna” wyróżnienie Beata Wawrynowicz
Monika Kneba 2 SP NR 1 wyróżnienie Monika Kneba
Damian Klajn 2 SP NR 1 wyróżnienie Monika Kneba
Maja Kosik 2 SP NR1 wyróżnienie Monika Kneba
Michał Sławki 2 SP NR 1 wyróżnienie Monika Kneba
Samuel Popiółkowski 2 SP NR1 wyróżnienie Monika Kneba
Karolina Warsiewicz 3 SP NR 10 wyróżnienie Agnieszka Jakubowicz
Hanna Sinkiewicz 1 SP NR 14 wyróżnienie Dorota Karandyszowska
Radosław Kowalczyk 1 SP NR 14 wyróżnienie Dorota Karandyszowska
Martyna Starzyńska 1 SP NR 14 wyróżnienie Dorota Karandyszowska
Oliwier Wiśniewski 1 SP NR 14 wyróżnienie Dorota Karandyszowska
Blanka Olas 1 SP NR 14 wyróżnienie Dorota Karandyszowska
Jakub Łatka 1 SP NR 14 wyróżnienie Dorota Karandyszowska
Alicja Belesta 2 SP NR 14 wyróżnienie Dorota Karandyszowska
Julia Kozieł 2 SP NR 14

 

wyróżnienie Dorota Karandyszowska
Aleksandra Olszewska 2 SP NR 14 wyróżnienie Dorota Karandyszowska
Julia Rusin 1 SP NR 33 wyróżnienie Elżbieta Bobrowska
 

KLASY IV – VI

Hanna Bieleninik 4 SP NR 39
w ZS 12
I Chojnacka – Sańka

 

Maksymilian Bałut 6 SP NR 41 I Anna Litwinowicz
Aleksandra Cedro 4 SP NR 33 I Joanna Charęza
Igor Saganowicz 6 SP NR 53 I Renata Smorawska
Maksym Margachow 5 SP NR 11
w ZS 16
II Małgorzata Łukasik
Liv Vanhoefen 6 SP NR 11
w ZS 16
II Małgorzata Łukasik
Klaudia Stankowska 4 SP NR 1 II Liliana Klaudia
Skarbińska – Karaś
Marta Kramarz 6 SP NR 33 II Joanna Charęza
Marcel Bieluń 5 SP NR 41 III Anna Litwinowicz
Gabriela Gromek 6 SP NR 11
w ZS 16
III Małgorzata Łukasik
Maria Sobańska 4 SP NR 39
w ZS 12
III Alicja Choynacka – Sańka
Aleksandra Ochocka 4 SP NR 39
w ZS 12
III Alicja Choynacka – Sańka
Jan Rosa 4 SP NR 53 III Renata Smorawska
Klaudia Stenclik 6 SP NR 11
w ZS 16
wyróżnienie Małgorzata Łukasik
Urszula Żeszczuk 6 SP NR 11
w ZS 16
wyróżnienie Małgorzata Łukasik
Lena Pastok 4 SP NR 33 wyróżnienie Joanna Charęza
Julia Kisiel 4 SP NR 33 wyróżnienie Joanna Charęza
Maciej Hatała 4 SP NR 33 wyróżnienie Joanna Charęza
Karolina Molka 4 SP NR 33 wyróżnienie Joanna Charęza
Maja Kasprzak 4 SP NR 33 wyróżnienie Joanna Charęza
Karolina Frankowska 4 SP NR 33 wyróżnienie Joanna Charęza
Maja Mordak 5 SP NR 33 wyróżnienie Joanna Charęza
Monika Gibeuer 5 SP NR 39
w ZS 12
wyróżnienie Alicja Choynacka – Sańka
Paulina Plikus 4 SP NR 39
w ZS 12
wyróżnienie Alicja Choynacka – Sańka
Mikołaj Szostak 4 SP NR 53 wyróżnienie Renata Smorawska

 

JEŚLI WKRADŁ SIĘ BŁĄD -FINALISTÓW I OPIEKUNÓW PROSIMY O SZYBKI KONTAKT

                                                               

 

                                                                              

 

 

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://planetasztuki.pl/2017/05/22/wyniki-konkursu-iii-edycji-miejskiego-konkursu-tworczosci-plastycznej-mamo-tato-bedzie-bezpieczne-lato/
YouTube
Instagram
RSS
Zapisz się przez maila
(Visited 37 times, 1 visits today)
Planeta Sztuki
Planeta Sztuki - serwis tematyczny, ukierunkowany na artystów, twórców i odbiorców różnych dziedzin kultury i sztuki . Informujemy, relacjonujemy i opiniujemy wydarzenia, imprezy, konkursy oraz publikacje w w/w zakresie.
Planeta Sztuki on EmailPlaneta Sztuki on FacebookPlaneta Sztuki on Google