Nagrodzone prace w VI Edycji Miejskiego Konkursu
Plastycznego i Literackiego
„Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050” 

CZĘŚĆ PLASTYCZNA

PRACE PRZESTRZENNE

SZKOŁY PODSTAWOWE

KL. „0” – III

Imię i nazwisko

Klasa

Nr szkoły

Miejsce

Opiekun

Weronika Marcjanik

3

SP NR 74

I

Jolanta Jaroszewska
Roksana Tchórzewska

Tomasz Gurban

1

1

SP NR 1

SP NR 1

II

II

Marżolena Dąbrowska

Marżolena Dąbrowska

Nicola Haire

3

SP NR 48

II

Beata Kłosowska
Katarzyna Piestrzyńska

1

SP NR 1

III

Marżolena Dąbrowska
Krzysztof Piestrzyński

3

SP NR 1

III

Marżolena Dąbrowska
Eliza Kolano

3

SP NR 39

III

Katarzyna Wardalińska
Maja Grabowska

Kaja Grabowska

2

2

SP NR 1

SP NR 1

wyróżnienie

wyróżnienie

Ewa Żydownik

Ewa Żydownik

Oliwia Jakubiec

2

SP NR 1

wyróżnienie

Ewa Żydownik
Piotr Jabłoński

2

SP NR 5

wyróżnienie

Lilla Fronczyk
Maria Dec

Aniela Dec

3

3

SP NR 55

SP NR 55

wyróżnienie

wyróżnienie

Małgorzata Smorczewska

Małgorzata Smorczewska

Marcel Suwalski

2

SP NR 69

wyróżnienie

Agnieszka Sokołowska
KL. IV – VI
Nela Cinzer

Natalia Imiela

5

5

SP NR33

SP NR 33

I

I

Joanna Charęza

Joanna Charęza

Wiktoria Paszko SP NR 42

II

Agnieszka Paszko
Stanisław Leśniewski

Jan Leśniewski

6

4

SP NR 51

SP NR 51

II

II

Maryla Raban

Maryla Raban

Patrycja Wodyńska

5

SP NR 33

III

Joanna Charęza
Dominika Szostak

5

SP NR 56

III

Gabriela Tomaszewska
Julia Kulbacka

Aleksandra Kojro

4

4

SP NR 33

SP NR 33

wyróżnienie

wyróżnienie

Joanna Charęza

Joanna Charęza

Hanna Ikiert

Paulina Kuźniak

4

4

SP NR 33

SP NR 33

wyróżnienie

wyróżnienie

Joanna Charęza

Joanna Charęza

Maria Przepiera

Natalia Taranowicz

4

4

SP NR 33

SP NR 33

wyróżnienie

wyróżnienie

Joanna Charęza

Joanna Charęza

GIMNAZJA
Julia Białecka

Kaja Patrylak

3

3

GM NR 6

GM NR 6

I

I

Anna Sokołowska

Anna Sokołowska

Julia Tabaczewska

1

GM NR 9

I

Kinga Kilian – Siarkowska
Wiktoria Kuszaj

1

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

II

Małgorzata Stalmierska
Wiktoria Owsianko

2

GM NR 34

III

Anna Sokołowska
Aleksandra Wiśniewska

2

GM NR 43

III

Anna Gryorowicz – Szulc
Noemi Chwalisz

2

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

wyróżnienie

Anna Sokołowska
Laura Niewiecka

Julia Bąk

3

3

GM NR 42

GM NR 42

wyróżnienie

wyróżnienie

Joanna Charęza

Joanna Charęza

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Patrycja Winiarczuk

2

 III LO

I

Mirosława Adamowicz
GRAFIKA KOMPUTEROWA
SZKOŁA PODSTAWOWA
Wiktoria Sarnicka

5

SP NR 1

I

Liliana Skarbińska – Karaś
POZOSTAŁE PRACE PLASTYCZNE

SZKOŁY PODSTAWOWE

KLASY „0” – III

Maja Dobrska

1

SP NR 5

I

Elżbieta Kopytko
Wiktoria Gezella

1

SP NR 14

I

Izabela Dolinna
Wiktoria Kotlińska

3

SP NR 48

I

Beata Kłosowska
Natalia Szczęśniak

2

SP w ZS NR 16

I

Kinga Czerwińska
Julia Dymek

3

SP NR 5

II

Renata Zyber
Weronika Bielińska

3

SP NR 48

II

Beata Kłosowska
Barbara Ossowska

3

SP NR 48

II

Beata Kłosowska
Jagoda Chrustek

3

SP NR 44

III

Dorota Kula
Zuzanna Grochala

3

SP NR 48

III

Beata Kłosowska
Julia Prus

2

SP NR 5

wyróżnienie

Agnieszka Wołejsza
Konrad Jaguszewski

3

SP NR 5

wyróżnienie

Renata Zyber
Klaudia Ignasiak

3

SP w ZS NR 12

wyróżnienie

Katarzyna Wardalińska
Barbara Szeligowska

1

SP NR 33

wyróżnienie

Dorota Szeligowska
Adam Wysocki

„0”

SP NR 44

wyróżnienie

Małgorzata Wizjan
Kinga Mazur

„0”

SP NR 44

wyróżnienie

Małgorzata Wizjan
Dominika Pawlak

„0”

SP NR 44

wyróżnienie

Małgorzata Wizjan
Oliwia Mitura

„0”

SP NR 44

wyróżnienie

Małgorzata Wizjan
Maksymilian Kaczorowski

„0”

SP NR 44

wyróżnienie

Małgorzata Wizjan
Malwina Matczak

„0”

SP NR 44

wyróżnienie

Małgorzata Wizjan
Tomasz Krypień

„0”

SP NR 44

wyróżnienie

Małgorzata Wizjan
Paulina Witczak

3

SP NR 44

wyróżnienie

Dorota Kula
Sara Błaszczak

3

SP NR 48

wyróżnienie

Beata Kłosowska
Dorota Bayer

3

SP NR 53

wyróżnienie

Renata Smorawska
KLASY IV – VI
Aleksandra Białogołabek

6

SP NR 46

I

Gabriela Garczyńska
Karolina Nowaczyk

6

SP NR 48

I

Ewa Mazurkiewicz
Milena Schmidt

5

SP NR 48

II

Ewa Mazurkiewicz
Zuzanna Gubała

4

SP NR 48

II

Ewa Mazurkiewicz
Patryk Pelczar

6

SP NR 55

II

Izabela Sikora
Hanna Wolska

6

SP NR 55

II

Izabela Sikora
Zuzanna Jabłońska

4

SP NR 69

II

Małgorzata Stalmierska
Patrycja Małecka

5

SP NR 69

II

Małgorzata Stalmierska
Daria Zając

5

SP NR 33

III

Joanna Charęza
Martyna Wielicka

5

SP NR 69

III

Małgorzata Stalmierska
Marcelina Miętkiewicz

4

SP NR 48

wyróżnienie

Ewa Mazurkiewicz
Konstancja Nowicka

4

SP NR 48

wyróżnienie

Ewa Mazurkiewicz
Małgorzata Szulc

5

SP NR 46

wyróżnienie

Gabriela Garczyńska
Julia Szołdra

6

SP NR 53

wyróżnienie

Renata Smorawska
Martyna Mochol

6

SP NR 53

wyróżnienie

Renata Smorawska
Hanna Komorowska

6

SP NR 53

wyróżnienie

Renata Smorawska
Olga Bayer

6

SP NR 53

wyróżnienie

Renata Smorawska
Wiktoria Maciąg

6

SP NR 55

wyróżnienie

Izabela Sikora
Paulina Kita

5

SP NR 69

wyróżnienie

Małgorzata Stalmierska
Zuzanna Paszkiewicz

4

SP NR 69

wyróżnienie

Małgorzata Stalmierska
GIMNAZJA
Nina Żupińska

Lat 13

GM NR 7

I

Monika Zdybicka
Jan Łubiarz

Lat 13

GM NR 7

I

Monika Zdybicka
Wiktoria Nowaczyk

Lat 14

GM NR 7

I

Monika Zdybicka
Natalia Herfort

Lat 13

GM NR 7

I

Monika Zdybicka
Daria Dembicka

2

GM NR 11

I

Joanna Charęza
Karolina Boka

3

GM NR 12

I

Krzysztof Seroczyński
Natalia Hertel

3

GM NR 12

I

Krzysztof Seroczyński
Julia Wiklińska

3

GM NR 34

I

Anna Sokołowska
Aleksandra Sperska

Lat 13

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

II

Małgorzata Stalmierska
Zofia Potkańska

1

GM NR 2
w Policach

II

Ewa Figiel
Julia Miernik

Lat 14

GIM NR 7

II

Monika Zdybicka
Łucja Malak

1

GM NR 9

II

Kinga Kilian Siarkowska
Elżbieta Wiśniewska

3

GM NR 34

II

Anna Sokołowska
Konrad Otto

3

GIM NR 5

III

Monika Cis – Szałańska
Katarzyna Pielecka

1

GM NR 9

III

Kinga Kilian Siarkowska
Marek Krzywański

3

GM NR 12

III

Krzysztof Seroczyński
Julia Manowiecka

3

GIM NR 42

III

Joanna Charęza
Agnieszka Szeszko

Lat 15

GM SPECJALNE ZSS NR 10

wyróżnienie

Lidia Karwowska
Aleksandra Pietrzak

I

GM „Collegium Salesianum”

wyróżnienie

Anna Sokołowska
Sylwia Marczak

1

GM NR 9

wyróżnienie

Kinga Kilian Siarkowska
Dawid Koziek

1

GM NR 9

wyróżnienie

Kinga Kilian Siarkowska
Iwona Nosal

1

GM NR 9

wyróżnienie

Kinga Kilian Siarkowska
Julia Gierat

2

GIM NR 11

wyróżnienie

Joanna Charęza
Tatiana Kowalczyk

2

GM NR 12

wyróżnienie

Krzysztof Seroczyński
Zuzanna Izydorek

3

GIM NR 42

wyróżnienie

Joanna Charęza
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Jan Piotrowski

3

LO II

I

Katarzyna Krzyżewska
Aleksandra Sieradzińska

3 TK

Centrum Edukacji Ogrodniczej

I

Joanna Sylwestrzak
Tomasz Zdun

3 TK

Centrum Edukacji Ogrodniczej

I

Joanna Sylwestrzak
Michał Mazurkiewicz

Lat 18

LO Towarzystwa Salezjańskiego

I

Małgorzata Stalmierska
Weronika Aleksandrowicz

1 TŻUG

Zespół Szkół nr 6

II

Adam Grzegrzółka
Izabela Jakubiszyn

1 TŻUG

Zespół Szkół nr 6

II

Adam Grzegrzółka
Gracjan Falkowski

1 TK

Centrum Edukacji Ogrodniczej

wyróżnienie

Joanna Sylwestrzak

 

CZĘŚĆ LITERACKA

SZKOŁY PODSTAWOWE

KL. IV –VI

WIERSZ

Imię i nazwisko

Klasa

Nr szkoły

Miejsce

Opiekun

Hanna Sołtykiewicz SP NR 48

I

Małgorzata Roszak
Katarzyna Pstrokońska SP NR 48

I

Zenona Mazur
Patrycja Wodyńska

5

SP NR 33

III

Anna Piotrowska – Rakower
Karolina Nowaczyk SP NR 48

III

Małgorzata Roszak
Karolina Czerniawska Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa

wyróżnienie

Kamilla Zacharek
Kacper Mocek SP NR 18

wyróżnienie

Kamilla Zacharek
Filip Giżycki SP NR 48

wyróżnienie

Małgorzata Roszak
Magdalena Malińska SP NR 48

wyróżnienie

Helena Czernikiewicz
Martyna Sziedel SP NR 48

wyróżnienie

Małgorzata Roszak
Jędrzej Kopaczewski SP NR 56

wyróżnienie

Monika Gajo

OPIS

Ewelina Brzozowska

6

SP NR 33

I

Anna Piotrowska – Rakower
Alicja Kozłowska SP NR 48

I

Małgorzata Roszak
Tymon Gryga SP NR 18

II

Kamilla Zacharek
Katarzyna Szlesińska SP NR 48

II

Zenona Mazur
Martyna Kowalska SP NR 48

III

Małgorzata Roszak
Oliwia Bilińska SP NR 18

wyróżnienie

Kamilla Zacharek
Aleksandra Konarska SP NR 46

wyróżnienie

Kamila Konarska
Zuzanna Gubała SP NR 48

wyróżnienie

Małgorzata Roszak
Julia Makarewicz SP NR 48

wyróżnienie

Helena Czernikiewicz
Igor Wierzchowiec SP NR 48

wyróżnienie

Helena Czernikiewicz

GIMNAZJA

WIERSZ

 Julia Perzyńska – Wydrych GM NR 29

II

Dorota Prajsnar
 Justyna Piasecka GM NR 12

II

Katarzyna Wójcik
Andrzej Bednarz GM NR 12

III

Katarzyna Wójcik
 Klaudia Drapiewska GM NR 7

III

Anna Hendzel
Natalia Herfort GM NR 7

wyróżnienie

Renata Ogielska
 Krzysztof Kulisz GM NR 7

wyróżnienie

Anna Hendzel
Zofia Lichota GM NR 5

wyróżnienie

Monika Cis – Szałańska

OPIS

Alicja Szałańska GM NR 5

I

Anita Laskowska
Aleksandra Potyrała GM NR 7

II

Anna Hendzel
 Tymon Radliński GM NR 7

II

Renata Ogielska
Andrzej Bednarz GM NR 12

III

Katarzyna Wójcik
Konrad Ottp GM NR 5

III

Monika Cis – Szałańska
Monika Remiszewska GM NR 7

III

Ewa Zagubień
Zuzanna Wiesion GM NR 34

wyróżnienie

Ewa Bajko – Jasińska

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

WIERSZ
Aleksandra Kądziołka XIII LO

I

Jerzy Wojcieszak
Aleksandra Dymek II LO

II

Katarzyna Krzyżewska
Dominika Frątczak Zespół Szkół nr 6

II

Adam Grzegrzółka
Adrian Przybysz XII LO

wyróżnienie

Aldona Kłosińska

 

JEŚLI WKRADŁ SIĘ BŁĄD -FINALISTÓW I OPIEKUNÓW PROSIMY O SZYBKI KONTAKT

Wszystkich laureatów wraz z nauczycielami i rodzicami  zapraszamy na galę rozdania nagród, która odbędzie się 17 marca 2016 roku o godzinie 1400 w Zespole Szkół Sportowych przy ul. Małopolskiej 22 w Szczecinie.

Organizatorki: Joanna Charęza i Elżbieta Bobrowska

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://planetasztuki.pl/2016/03/08/wyniku-konkursu-plywajace-ogrody-czyli-szczecin-2050/
YouTube
Instagram
RSS
Zapisz się przez maila
(Visited 61 times, 1 visits today)
Planeta Sztuki
Planeta Sztuki - serwis tematyczny, ukierunkowany na artystów, twórców i odbiorców różnych dziedzin kultury i sztuki . Informujemy, relacjonujemy i opiniujemy wydarzenia, imprezy, konkursy oraz publikacje w w/w zakresie.
Planeta Sztuki on EmailPlaneta Sztuki on FacebookPlaneta Sztuki on Google