Wyniki konkursu „Dzieci z całego świata”ogłoszonego przez Zespół Szkół Sportowych w Szczecinie

 

Kategoria wiekowa 4-5 lat

 

Miejsce I

  • Karolina Zakrzewska – PP 9, opiekun Mariola Tkaczyk
  • Alicja Witek – PP 64, opiekun Jolanta Szot

Miejsce II

  • Oliwia Korzeniowska – SP 63, opiekun Elwira Sakowicz

Miejsce III

  • Hanna Smoleńska – PP 9 , opiekun Małgorzata Myślicka

 

Nagroda specjalna

  • Bartosz Radziszewski – PP 29, opiekun Anna Trześniewska

 

Wyróżnienia specjalne:

  • Amy Kronic – PP43, opiekun Krystyna Marczak
  • Emilia Stanisławska – SP 23, opiekun Anetta Pużyńska
  • Aleksander Nowakowski – PP14, opiekun Anita Nowakowska
  • Kalina Czarnecka – PP 41, opiekun Anna Cygler
  • Ada Harpigny – PP 41, opiekun Anna Cygler
  • praca grupowa:Ola Dyszel, Krystian Malicki, Zuzia Hreczuch – PP 43 opiekun Iwona Kosik-Andrzejak

 

Wyróżnienia:

  • Julia Jobs – PP 9, opiekun Ewelina Dzik
  • Zuzanna Mendyka – PP 9, opiekun Ewelina Dzik
  • Nikola Brzękoła – SP 63, opiekun Elwira Sakowicz
  • Amelia Szynal – PP 14, opiekun Małgorzata Świderska
  • Bogusława Jedras – PP 37, opiekun Marzanna Rakowska
  • Zofia Wichert – PP 43, opiekun Alicja Kaszuba
  • Cyprian Błażejewski – PP 14, opiekun Małgorzata Świderska
  • Martyna Szot – PP 64, opiekun Jolanta Szot
  • Stanisław Szot – PP 64, opiekun Jolanta Szot
  • Blanka Pietrzak – SP 63, opiekun Elwira Sakowicz
  • Natalia kowalewska – PP 14, opiekun Małgorzata Świderska
  • Laura Konieczna – PP 29, opiekun Marta Dubikowska
  • Zosia Kurek – PP 14, opiekun Małgorzata Świderska
  • Maria kurek – PP 14, opiekun Małgorzata Świderska

Kategoria wiekowa 6-7 lat

Miejsce I

  • Patrycja Tomaszewicz – SP 33, opiekun Joanna Tomaszewicz

Miejsce II

  • Julia Wojszczyk – SP 71, opiekun Hanna Siuber

Miejsce III

  • Zuzanna Kulpa – SP 33, opiekun Izabela Kulpa

Nagroda specjalna

  • Anna Rafaląt, SP53, opiekun Iwona Rafaląt

Wyróżnienia specjalne:

  • Aleksandra Gajewska, SP 71, opiekun Hanna Siuber
  • praca grupowa:Mukhammadyusuf Karimov, Nurmukhammad Karimov – SP33, opiekun Barno Rakhmanova

Wyróżnienia:

  • Lena Nowakowska – SP 33, opiekun Anita Nowakowska
  • Artur Nowakowski – SP 63, opiekun Elwira Sakowicz
  • Arina Sukhotina – SP 71, opiekun Hanna Siuber
  • Bartosz Olesiuk – SP 33, opiekun Magdalena Olesiuk
  • Liwia Długopolska – SP 33, opiekun Patrycja Romaniuk
  • Estera Nowosad – SP 33, opiekun Agnieszka Nowosad
  • Lena Wilczewska – SP 33, opiekun Monika Sałata
  • Kamil Pijanka – SP 63, opiekun Elwira Sakowicz

JEŚLI WKRADŁ SIĘ BŁĄD – FINALISTÓW I OPIEKUNÓW PROSIMY O SZYBKI KONTAKT

Wszystkich laureatów wraz z opiekunami zapraszamy na uroczystość rozdania nagród połączoną z występem artystycznym,która odbędzie się 28 stycznia 2016 roku o godzinie 15:30 w siedzibie Zespołu Szkół Sportowych
przy ul. Małopolskiej 22 w Szczecinie w auli dolnej.

Organizatorki: Ilona Krause (ilona.krause@tlen.pl), Żaneta Węzik (zaneta.wezik@op.pl)

 

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://planetasztuki.pl/2016/01/15/wyniki-konkursy-dzieci-calego-swiata/
YouTube
Instagram
RSS
Zapisz się przez maila
(Visited 14 times, 1 visits today)
Planeta Sztuki
Planeta Sztuki - serwis tematyczny, ukierunkowany na artystów, twórców i odbiorców różnych dziedzin kultury i sztuki . Informujemy, relacjonujemy i opiniujemy wydarzenia, imprezy, konkursy oraz publikacje w w/w zakresie.
Planeta Sztuki on EmailPlaneta Sztuki on FacebookPlaneta Sztuki on Google