KASY „0” – III

Imię i nazwisko

Klasa

Nr szkoły

Miejsce

Opiekun

Zuzanna Kulpa

1

SP 33

I

Beata Krupińska
Wiktor Sztajnic

1

SP 16

I

Jolanta Niewiarowska, Mirosława Szymosiuk
Paulina Stołecka

1

SP 16

II

Jolanta Niewiarowska, Mirosława Szymosiuk
Jakub Stawarz

3

SP 44

II

Małgorzata Wizjan
Jakub Franczak

2

SP 33

III

Elżbieta Bobrowska
Urszula Kaczor

1

SP 55

III

Katarzyna Rymkiewicz
Liwia Długopolska

„0”

SP 33

wyróżnienie

Żaneta Węzik
Anna Ambryk

„0”

SP 33

wyróżnienie

Żaneta Węzik
Rafał Panasiuk

„0”

SP 33

wyróżnienie

Żaneta Węzik
Anna Subocz

„0”

SP 33

wyróżnienie

Żaneta Węzik
Maciej Franczak

„0”

SP 33

wyróżnienie

Żaneta Węzik
Mikołaj Tabor

1

SP 33

wyróżnienie

Beata Krupińska
Samanta Anioł

2

SP 33

wyróżnienie

Elżbieta Bobrowska
Karol Ponimasz

2

SP 33

wyróżnienie

Elżbieta Bobrowska
Maciej Hatała

2

SP 33

wyróżnienie

Elżbieta Bobrowska
Aleksandra Sikora

3

SP 33

wyróżnienie

Iwona Gąsiorowska
Julia Kulbacka

3

SP 33

wyróżnienie

Iwona Gąsiorowska
Weronika Kaczmarek

3

SP 10

wyróżnienie

Urszula Rezler
Dominika Majewska

1

SP 16

wyróżnienie

Jolanta Niewiarowska, Mirosława Szymosiuk
Miłosz Bugiel

2

SP 55

wyróżnienie

Joanna Bugiel
Maks Lachendro

1

SP 55

wyróżnienie

Katarzyna Rymkiewicz
Pola Król

1

SP 55

wyróżnienie

Katarzyna Rymkiewicz
Oktawia Wordyńska

2

SP 56

wyróżnienie

Anna Bejger
Łukasz Araszkiewicz

3

SP 44

wyróznienie

Małgorzata Wizjan

KLASY IV – VI

Iwona Nosal

6

SP 53

I

Renata Smorawska
Nikola Brzezińska

4

SP 23

I

Agnieszka Bolewicz
Kacper Drozdowski

6

SP 56

II

Gabriela Tomaszewska
Karolina Murawska

4

SP 23

II

Agnieszka Bolewicz
Igor Saganowicz

4

SP 53

III

Renata Smorawska
Lidia Przybylak

4

SP 56

III

Gabriela Tomaszewska
Maja Bątkowska

4

SP 23

III

Agnieszka Bolewicz
Ewa Jakubowska

5

SP „TAK”

wyróżnienie

Magdalena Giełzak
Patrycja Kołtunowska

4

SP 33

wyróżnienie

Joanna Charęza
Patrycja Ulass

5

SP 33

wyróżnienie

Joanna Charęza
Magdalena Koconowska

4

SP 37

wyróżnienie

Jowita Fiedorowicz
Barbara Karbownik

6

SP 53

wyróżnienie

Renata Smorawska
Daniel Korzański

6

SP 53

wyróżnienie

Renata Smorawska
Wojciech Bartnicki

6

SP 53

wyróżnienie

Renata Smorawska
Michał Rybkowski

5

SP 53

wyróżnienie

Gabriela Tomaszewska
Jan Łubiarz

6

SP 23

wyróżnienie

Agnieszka Bolewicz
Igor Siankiewicz

4

SP 23

wyróżnienie

Agnieszka Bolewicz
Klaudia Rostkowska

4

SP 23

wyróżnienie

Agnieszka Bolewicz
Vanessa Świderska

6

SP 23

wyróżnienie

Agnieszka Bolewicz
Kacper Koszewski

4

SP 23

wyróżnienie

Agnieszka Bolewicz

KLASY IV – VI  GRAFIKA KOMPUTEROWA

Alicja Gabinecka

5

SP 33

I

Joanna Charęza
Judyta Kopaniecka

5

SP 33

II

Joanna Charęza
Piotr Zborowski

5

SP 74

II

Agata Pajer

 

JEŚLI WKRADŁ SIĘ BŁĄD -FINALISTÓW I OPIEKUNÓW PROSIMY O SZYBKI KONTAKT

Wszystkich laureatów wraz z nauczycielami i rodzicami  zapraszamy na galę rozdania nagród,
która odbędzie się 12 czerwca 2015 roku o godzinie 1400 w Zespole Szkół Sportowych
przy ul. Małopolskiej 22 w Szczecinie.

  Organizatorki: Elżbieta Bobrowska, Beata Krupinska, Joanna Charęza

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://planetasztuki.pl/2015/06/08/wyniki-konkursu-mamo-tato-niech-to-bedzie-bezpieczne-lato/
YouTube
Instagram
RSS
Zapisz się przez maila
(Visited 19 times, 1 visits today)
Planeta Sztuki
Planeta Sztuki - serwis tematyczny, ukierunkowany na artystów, twórców i odbiorców różnych dziedzin kultury i sztuki . Informujemy, relacjonujemy i opiniujemy wydarzenia, imprezy, konkursy oraz publikacje w w/w zakresie.
Planeta Sztuki on EmailPlaneta Sztuki on FacebookPlaneta Sztuki on Google