Nagrodzone prace w V Edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego i Literackiego
„Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050” 

                  

CZĘŚĆ PLASTYCZNA

 

PRACE PRZESTRZENNE
SZKOŁA PODSTAWOWA
KL. „0” – III
Imię i nazwisko Klasa Nr szkoły Miejsce Opiekun
Amelia Zawadzka 3 m1 Ogólnokształcąca Szkoła muzyczna I st.  I Małgorzata Krzywoń
Oliwia Wasylów 3 SP NR 39 II Małgorzata Bartosińska
Eliza Kolano 2 SP NR 39 III Katarzyna Wardalińska
Kornelia Rojek 3 SP NR 39 wyróżnienie Małgorzata Bartosińska
KL. IV – VI
Nela Cinzer 4 SP NR 33 I Joanna Charęza
Katarzyna Klembowska 6 SP NR 53 I Marta Klembowska
Wiktoria Paszko SP NR 42 II Agnieszka Paszko
Julia Tabaczewska 6 SP NR 33 II Joanna Charęza
Natalia ImielaOliwia Szulc SP NR 33 III Joanna Charęza
Maja Słodkowska 5 SP NR 33 wyróżnienie Joanna Charęza
GIMNAZJUM
Aleksandra Kosycarz 3 GIM NR 43 I Anna Gregorowicz – Szulc
Julia BiałeckaKaja Patrylak 2 GIM NR 6 I Anna Sokołowska
Aleksandra Wiśniewska 2 GIM NR 43 II Anna Gregorowicz – Szulc
Dawid Andrzejak 2 GIM NR 6 II Anna Sokołowska
Kamila MatuszakNatalia Zieńkowicz 1 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego III Małgorzata Stalmierska
Małgorzata Kłodzińska 1 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego wyróżnienie Małgorzata Stalmierska
Dominika Śremska 2 GIM NR 6 wyróżnienie Anna Sokołowska
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Patrycja Winiarczuk 2 LO III III Mirosława Adamowicz
GRAFIKA KOMPUTEROWA
SZKOŁA PODSTAWOWA
Wiktoria Sarnicka 4 SP NR 1 I Marta Ogrodnik
Ewelina Brzozowska 5 SP NR 33 II Joanna Charęza
Łukasz Szczepkowski 4 SP NR 37 III Monika Zdybicka
POZOSTAŁE PRACE PLASTYCZNE
SZKOŁA PODSTAWOWA
KLASY „0” – III
Maria Radwańska 1 SP NR 16 I Jolanta Niewiarowska, Mirosława Szymosiuk
Wiktoria Michalak 2 SP NR 5 I Renata Zyber
Oriana Tchórzewska 3 SP NR 1 I Marżolena Dąbrowska
Natalia Vardany – an SP NR 31 w SOSW Nr 1 I Małgorzata Olszewska
Konrad Jaguszewski 2 SP NR 5 II Renata Zyber
Oliwia Indrunas 1 SP NR 16 II Jolanta Niewiarowska, Mirosława Szymosiuk
Wiktoria Bitkowska 2 SP NR 44 II Dorota Kula
Maciej Machynia 3 SP NR 1 II Marżolena Dąbrowska
Julia Tokaj SP NR 31 w SOSW Nr 1 II Sylwia Rylowska
Paulina Stołecka 1 SP NR 16 III Jolanta Niewiarowska, Mirosława Szymosiuk
Marcin Sielicki SP NR 31 w SOSW Nr 1 III Małgorzata Olszewska
Bartłomiej Drozdowski SP NR 31 w SOSW Nr 1 wyróżnienie Helena Zając
Weronika Jasińska SP NR 31 w SOSW Nr 1 wyróżnienie Helena Zając
Grzegorz Tomaszewski 3 SP NR 44 wyróżnienie Małgorzata Wizjan
Alan Kamiński 3 SP NR 44 wyróżnienie Małgorzata Wizjan
Amelia Hreczuch 2 SP NR 59 wyróżnienie Barbara Michalska
Bartosz Kęsy 2 SP NR 59 wyróżnienie Joanna Borkowska
Roksana Tyras 3 SP NR 54 wyróżnienie Iwona Pinkowska
KLASY IV – VI
Olga Białogołabek 5 SP NR 46 I Gabriela Garczyńska
Zuzanna Bernat 4 SP NR 46 I Gabriela Garczyńska
Olga Bayer 5 SP NR 53 I Renata Smorawska
Michał Rybkowski 5 SP NR 56 II Gabriela Tomaszewska
Monika Redczuk 5 SP NR 53 II Renata Smorawska
Piotr Marszałek 6 SP NR 11 II Małgorzata Łukasik
Jarowit Śledziński 5 SP NR 53 III Renata Smorawska
Julia Szołdra 5 SP NR 53 III Renata Smorawska
Dominik Subzda – Stelmaszyk 6 SP NR 11 wyróżnienie Małgorzata Łukasik
Natalia Wiśniewska 6 SP NR 11 wyróżnienie Małgorzata Łukasik
Daniel Czapelski 6 SP NR 11 wyróżnienie Małgorzata Łukasik
Patrycja Tomaszewska 6 SP NR 46 wyróżnienie Gabriela Garczyńska
Małgorzata Szulc 4 SP NR 46 wyróżnienie Gabriela Garczyńska
Julia Ciszewska 4 SP NR 46 wyróżnienie Gabriela Garczyńska
Julia Partyka 4 SP NR 46 wyróżnienie Gabriela Garczyńska
Natalia Klepczyk 6 SP NR 18 wyróżnienie Patrycja Wojciechowska
Aleksandra Jakubik 6 SP NR 53 wyróżnienie Renata Smorawska
Magda Dąbrowska 5 SP NR 53 wyróżnienie Renata Smorawska
Eliza Matynia 5 SP NR 53 wyróżnienie Renata Smorawska
Katarzyna Serafin 5 SP NR 53 wyróżnienie Renata Smorawska
Hanna Komorowska 5 SP NR 53 wyróżnienie Renata Smorawska
Wiktor Kacperski 6 SP NR 53 wyróżnienie Renata Smorawska
Bartek Mieczkowski 4 SP NR 37 wyróżnienie Monika Zdybicka
Justyna Jarosz 5 SP NR 68 wyróżnienie Leonarda Ćwirko
Zuzanna Komorowicz 5 SP NR 68 wyróżnienie Leonarda Ćwirko
Adam Kubera 4 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. wyróżnienie Elżbieta Kubera
GIMNAZJUM
Natalia Taniukiewicz 1 GIM NR 5 I Celina Kubiak
Aleksandra Palko 3 GIM NR 7 I Monika Zdybicka
Karolina Boka 2 GIM NR 12 I Krzysztof Seroczyński
Kamila Ankiewicz 3 GIM NR 12 I Krzysztof Seroczyński
Nina Kulesza 3 GIM NR 5 II Arkadiusz Hrycyk
Patrycja Kruszniewska 3 GIM NR 7 III Monika Zdybicka
Izabela Jakubiszyn 3 GIM NR 12 III Krzysztof Seroczyński
Kinga Zachar 3 GIM NR 42 III Joanna Charęza
Paulina Krawiec 1 GIM NR 7 wyróżnienie Monika Zdybicka
Anna Kuś 2 GIM NR 7 wyróżnienie Monika Zdybicka
Karolina Olech 3 GIM NR 7 wyróżnienie Monika Zdybicka
Wiktoria Wardalińska 3 GIM NR 7 wyróżnienie Monika Zdybicka
Daria Dembicka 1 GIM NR 11 wyróżnienie Joanna Charęza
Paulina Dybus 3 GIM NR 12 wyróżnienie Krzysztof Seroczyński
Hanna Szul 2 GIM NR 34 wyróżnienie
Ewa Lewandowska 1 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego wyróżnienie Małgorzata Stalmierska
Aleksandra Beim 1 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego wyróżnienie Małgorzata Stalmierska
Oktawia Beim 3 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego wyróżnienie Małgorzata Stalmierska
Barbara Kochańska 1 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego wyróżnienie Małgorzata Stalmierska
Aleksandra Miernik 3 GIM NR 42 wyróżnienie Joanna Charęza
Dawid Flieger 3 GIM NR 42 wyróżnienie Joanna Charęza
Monika Trela 2 GIM NR 6 wyróżnienie Anna Sokołowska
Paulina Seidler 2 GIM NR 34 wyróżnienie Anna Sokołowska
Gabriela Kamasa 2 GIM NR 34 wyróżnienie Anna Sokołowska
Agnieszka Szeszko 1 GIM NR 48 wyróżnienie Agnieszka Szeszko
Angelika Forczmańska 2 GIM NR 48 wyróżnienie Agnieszka Szeszko
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Jan Piotrowski 2 LO II I Katarzyna Krzyżewska
Kamila Siutkowska 2 LO III I Monika Sarad
Aleksandra Piotrowska 4 Centrum Edukacji Ogrodniczej I Joanna Sylwestrzak
Jakub Jurek 3 Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy
w SOSW Nr 1
I Małgorzata Brzezińska
Al.- Obaidi Ferdos 3 LO III II Mirosława Adamowicz
Wiktoria Rogaczewska 2 LO II II Katarzyna Krzyżewska
Piotr Karpeta Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy
w SOSW Nr 1 
II Małgorzata Brzezińska
Dawid Frątczak Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy
w SOSW Nr 1 
III Joanna Pluta
Sylwia Jakowiec Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy
w SOSW Nr 1
wyróżnienie Małgorzata Olszewska
Mateusz Lewko Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy
w SOSW Nr 1 
wyróżnienie Małgorzata Brzezińska

CZĘŚĆ LITERACKA

SZKOŁA PODSTAWOWA
KL. „0” – III
WIERSZ
Imię i nazwisko Klasa Nr szkoły Miejsce Opiekun
Maria Gołaś 3 SP NR 53  I Emilia Piskorowska
Michał Jasiński 3 SP NR 53 II Emilia Piskorowska
OPIS
Emilka Szewczyk 3 SP NR 53 wyróżnienie Emilia Piskorowska
KL. IV – VI
WIERSZ
Julia Perzyńska 6 SP NR 74 I Anna Trojanowska
Julia Szewczyk Szkoła Polsko-Niemiecka “Nasza Szkoła” I Kamilla Zacharek
 Wiktoria Kochaniak 6 SP NR 18 II Kamilla Zacharek
Natalia Kalinowska 6 SP NR 48 III Helena Czernikiewicz
 Jędrzej Kopaczewski 4 SP NR 56 III Jadwiga Kurzydłowska
Oliwier Roczyński 5 Szkoła Polsko-Niemiecka “Nasza Szkoła” III Kamilla Zacharek
Iga Rzepka 5 SP NR 5 wyróżnienie Jolanta Piech
Maciej Klemens 6 SP NR 18 wyróżnienie Kamilla Zacharek
OPIS
Agata Zwierzchowska 4 SP NR 69 I Wioletta Zienda-Trzasko
Krzysztof Rosicki 4 SP NR 18 II Kamilla Zacharek
Kacper Mocek 4 SP NR 18 wyróżnienie Kamilla Zacharek
Agata Zdanowicz 6 SP NR 74 wyróżnienie Anna Trojanowska
Zuzanna Smolińska 5 SP NR 68 wyróżnienie Leonarda Ćwirko
Adrian Jaworski 4 Polsko-Amerykańska Szkoła Podstawowa wyróżnienie Dagmara Lewartowska
LIMERYK
Filip Trzasko 6 SP NR 56 II Grażyna Kacprzak
GIMNAZJUM
LIMERYK
Julia Czerniak 1 GIM NR 12 III Katarzyna Wójcik
Aleksandra Ziemak 3 GIM NR 12 wyróżnienie Katarzyna Wójcik
Karolina Kasprzyk 3 GIM NR 12 wyróżnienie Katarzyna Wójcik
Justyna Piasecka 3 GIM NR 12 wyróżnienie Katarzyna Wójcik
WIERSZ
Aleksandra Kądziołka Katolickie GM im Św. Stanisława Kostki I Aneta Tyrka
Aleksandra Kowalska 1 GIM NR 7 II Renata Ogielska
Jakub Jasiejko 1 Katolickie GM im Św. Stanisława Kostki III  Patrycja Ponieważ
Dagmara Besztak 1 GIM NR 12 wyróżnienie Joanna Stafiej
Jowita Rudawska 1 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego wyróżnienie Joanna Pawłowska
Martyna Plust 1 GIM NR 7 wyróżnienie Renata Ogielska
OPIS
Monika Remiszewska 2 GIM NR 7 II Ewa Zagubień
Kacper Przybylski 3 GIM NR 42 wyróżnienie Joanna Charęza
Zuzanna Siedlecka  1 Katolickie GM im Św. Stanisława Kostki wyróżnienie Patrycja Ponieważ
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
WIERSZ
Adrian Przybysz 2 XII LO I Aldona Kłosińska
Mateusz Śniechowski 2 II LO II Katarzyna Krzyżewska
Milena Zdobylak 3 Zespół Szkół Nr 6 Technikum Gastronomiczne wyróżnienie Anna Włoch

 

Na konkurs wpłynęła praca Oskara Salamona, ucznia kl. 3 GM 6,  z Pszczyny Łąki (woj. śląskie). Jest to piękna i oryginalna metaloplastyka przedstawiająca Szczecin. Z uwagi na zasięg miejski naszego konkursu, praca nie została oceniona. Opiekunem ucznia jest Andrzej Polok. Obaj Panowie otrzymają od nas pamiątkowe dyplomy.

Jury w składzie: Aldona Kłosińska, Małgorzata Kowalczyk, Sylwia Jaguszewska, Joanna Charęza, Joanna Brudecka-Bogdan,  Aldona Kłosińska

JEŚLI WKRADŁ SIĘ BŁĄD -FINALISTÓW I OPIEKUNÓW PROSIMY O SZYBKI KONTAKT

Wszystkich laureatów wraz z nauczycielami i rodzicami  zapraszamy na galę rozdania nagród, która odbędzie się 12 marca 2015 roku o godzinie 1400 w Zespole Szkół Sportowych przy ul. Małopolskiej 22 w Szczecinie.

 

Organizatorki: Joanna Charęza i Aldona Kłosińska

 

(Visited 43 times, 1 visits today)
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://planetasztuki.pl/2015/02/25/wyniki-konkursu-ogrody-plywajace/
YouTube
Instagram
RSS
Zapisz się przez maila
Planeta Sztuki
Planeta Sztuki - serwis tematyczny, ukierunkowany na artystów, twórców i odbiorców różnych dziedzin kultury i sztuki . Informujemy, relacjonujemy i opiniujemy wydarzenia, imprezy, konkursy oraz publikacje w w/w zakresie.
Planeta Sztuki on EmailPlaneta Sztuki on FacebookPlaneta Sztuki on Google