Nagrodzone prace w IV Edycji Miejskiego Konkursu
Plastycznego i Literackiego
„Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050” 
 

Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów i ich opiekunów na rozdanie nagród.

Uroczystość odbędzie się 3 kwietnia 2014 roku o godz. 1400
w Zespole Szkół Sportowych przy ul. Małopolskiej 22.

                  

CZĘŚĆ PLASTYCZNA 

Prace przestrzenne

Klasy I – III SP

I m-ce

  • Julia Klimczak – kl. III SP 1 – P. Agnieszka Lonc
  • Amelia Zawadzka – kl. II Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna – p. Małgorzata Krzywoń

II m-ce

  • Natalia Jaworska– kl. I SP 41 – P. Anna Litwinowicz
  • Wiktoria Pielach – kl. I SP 41 – P. Anna Litwinowicz

III m-ce

  • Krzysztof Piestrzyński–  kl. I SP1 – P. Dorota Woźniak
  • Martyna Tabatowska – kl. III SP1 – P. Dorota Woźniak
  • Grzegorz Pawluś – kl. III            ?

WYRÓŻNIENIA

  • Marietta Ciak – kl. I SP 1 – P. Dorota Woźniak
  • Helena Klimczak –   SP 1 – P. Dorota Woźniak
  • Dominika Pomagalska – kl. III SP 14 – P. Dorota Karandyszowska
  • Mikołaj Wysocki – kl. III SP 14 – P. Dorota Karandyszowska
  • Agnieszka Pawłowska – kl. III
  • Ada Lazarek – kl. III SP 14 – P. Dorota Karandyszowska
  • Julia Wiśniewska – kl. III
  • Joanna Mrowińska – kl. III SP 14 – P. Dorota Karandyszowska

Klasy IV – VI SP

I m-ce

  • Damian Asman – kl. V SP 5 – P. Agnieszka Chałupczak – Olczyk
  • Adam Zabraniak – kl. VI SP 45 – P. Emilia Marcinkowska

II m-ce

  • Julia Tabaczewska – kl. V SP 33 – P. Joanna Charęza
  • Natalia Jankowska – kl. IV SP 45 – P. Piotr Jankowski

III m-ce

  • Patrycja Cieślak – kl. VI SP 33 – P. Joanna Charęza

 WYRÓŻNIENIA 

  • Julia Stępień – kl. IV SP 59 – P. Alicja Choynacka – Sańka
  • Karolina Dobrowolska – kl. V SP 59 – P. Alicja Choynacka – Sańka
  • Weronika Cieszyńska – kl. IV SP 14 – P. Dorota Karandyszowska
  • Magdalena Agacińska – kl. V SP 45 – P. Emilia Marcinkowska
  • Linda Szczepaniak – kl. IV SP 45 – P. Emilia Marcinkowska
  • Zofia Rowińska – kl. IV SP 28 – P. Magdalena Piaszczyńska
  • Roksana Witkowicka – kl. IV SP 28 – P. Magdalena Piaszczyńska
  • Alicja Gabinecka – kl. IV SP 33 – P. Joanna Charęza
  • Maja Słodkowska – kl. IV SP 33 – P. Joanna Charęza
  • Natalia Urbanek – kl. V SP 33 – P. Joanna Charęza
  • Natalia Herfort – kl. V SP 59- P. Alicja Choynacka – Sańka

 Klasy I – III  GM

I m-ce 

  • Joanna Walczyńska – kl. II  GM 16 – P. Wioletta Jacko

II m-ce

  • Kamila Krysiak – kl. I
  • Joanna Kucak – kl. I GM 5 – P. Celina Kubiak
  • Aleksandra Wiśniewska – kl. I GM 43 – P. Anna Grygorowicz – Szulc

III miejsca nie przyznano

WYRÓŻNIENIA

  • Konrad Otto – kl. I GM 5 – P. Celina Kubiak
  • Kamila Kuźniar – kl. II GM 16 – P. Wioletta Jacko
  • Paulina Czaplińska – kl. II
  • Natalia Roślik – kl. II Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Szkoły ponadgimnazjalne

  • I m-ce    Kamil Wiśniewski – kl. II Technikum Zawodowe nr 1 w ZSB

 

Prace malarskie, rysunkowe i collage

 

Klasy I – III SP

I m-ce  

  • Sebastian Milczanowski – kl. 0 SP 74 – P. Anna Pospiech
  • Maciej Machynia – kl. II SP 1 – P. Marzena Dąbrowska

II m-ce

  • Eliza Kolano – kl. I SP 39 – P. Katarzyna Wardalińska
  • Wiktoria Sarnicka – kl. III SP 1 – P. Aleksandra Figaszewska

III m-ce

  • Natalia Rysz – kl. III SP 68 – P. Leonarda Ćwirko
  • Zofia Wójcikowska – kl. 0 SP 9 – P. Magdalena Słomińska
  • Maja Michniewicz – kl. III  SP 54 – P. Aleksandra Lupa
  • Jagoda Michalak – kl. II  SP 54 – P. Aleksandra Lupa
  • Bianka Pusz – kl. II SP 54 – P. Aleksandra Lupa

WYRÓŻNIENIA

  • Daria Zając – kl. III SP 33 – P. Aldona Kłosińska
  • Alan Łukaszewicz – kl. II SP 39 – P. Elżbieta Mądrzyk
  • Magdalena Luśnia – kl. 0 SP 74 – P. Danuta Błaszczak
  • Martyna Ambroży – kl. 0 SP 74 – P. Hanna Pospiech
  • Agata Adamska – kl. 0 SP 74 – P. Hanna Pospiech
  • Michelle Sarnicka – kl. 0 SP 1 – P. Eliza Kulczycka
  • Szymon Sulecki – kl. II SP 53 – P. Marzanna Lichaczewska
  • Klaudiusz Krzysica – kl. II SP 53 – P. Emilia Piskorowska
  • Karolina Kośmider – kl. II  SP 53 – P. Emilia Piskorowska
  • Emilia Szewczyk – kl. II SP 53 – P. Emilia Piskorowska
  • Martyna Kraczewska –  kl. II  SP 53 – P. Emilia Piskorowska

Klasy IV – VI SP

I m-ce   

  •  Vanessa Borsuk – kl. VI SP 5 – P. Agnieszka Chałupczak – Olczyk
  •  Aleksandra Gnyp – kl. IV SP 45 – P. Emilia Marcinkowska

II m-ce

  • Zuzanna Oleksiuk – kl. V SP 59 – P. Alicja Choynacka – Sańka
  • Joanna Kolesińska – kl. VI SP 5 – P. Agnieszka Chałupczak – Olczyk
  • Luiza Patrylak – kl. V SP 54 -P. Aleksandra Lupa

III m-ce

  • Olga Białogołąbek – kl. IV SP 46 – P. Gabriela Garczyńska
  • Karolina Skumiał – kl. V SP 18 -P. Patrycja Wojciechowska

WYRÓŻNIENIA

  • Agata Zdanowicz – kl. V SP 74 – P. Anna Filiks
  • Martyna Nieścior – kl. IV SP 68 – P. Leonarda Ćwirko
  • Weronika Stachowska – kl. V SP 37 – p. Jowita Fiedorowicz
  • Aleksandra Jakubik – kl. V  SP 53 – P. Renata Smorawska
  • Szymon Baran – kl. IV SP 74 – P. Anna Filiks

Klasy I – III  GM

I m-ce       

  • Aleksandra Mazur – kl. III GM 5 – P. Monika Cis – Szałańska
  • Kamila Ankiewicz –  kl. II GM 12 – P. Krzysztof Seroczyński
  • Karolina Baka – kl. I GM 12 – P. Maryla Raban
  • Natalia Solich – kl .I GM Towarzystwa Salezjańskiego – P. Małgorzata Stalmierska

II m-ce

  • Paulina Dybus – kl. II GM 12 – P. Krzysztof Seroczyński
  • Paulina Adamczkak – kl. III GM 12 – P. Krzysztof Seroczyńsk

III m-ce

  • Bartłomiej Chełstowski –  kl. IIII  GM 14 – p. Anna Nowak
  • Maciej Kordowski – kl. II GM 5 – p. Celina Kubiak

 

WYRÓŻNIENIA

  • Maksymilian Sierski – kl. II GM 12 – P. Krzysztof Seroczyński
  • Katarzyna Szydłowska – kl. II GM 12 – P. Krzysztof Seroczyński
  • Aleksandra Buczek – kl. II GM 12 – P.Krzysztof Seroczyński
  • Weronika Janicka – kl. II GM 11 – P. Joanna Charęza
  • Wioleta Leszczyńska – kl. III GM 30 – P. Paweł Cichosz
  • Nikola Deka – kl. II – GM 11 – P. Joanna Charęza
  • Karolina Ruda – kl. III  GM 11 – P. Joanna Charęza

 

Klasy ponadgimnazjalne

Klasy artystyczne

I m-ce

  • Aleksandra Piotrowska –  kl. III Technikum Architektury Krajobrazu – P. Joanna Sylwestrzak
  • Sebastian Ścibisz – kl. II Liceum Plastyczne – P. Krzysztof Krzywiński

Pozostałe szkoły

  • II m-ceSandra Al.-Obaidi – kl. II LO III – P. Katarzyna Krzyżewska

 

Grafika komputerowa

Klasy IV – VI SP

II m-ceWiktoria Wagner – kl. IV SP 33 – P. Joanna Charęza
III m-cePatrycja Cieślak – kl. VI SP 33 – P. Joanna Charęza

Klasy I – III GM

I m-ce  –    Hugo Kaszycki – kl. III GM 10 – P. Beata Urbanowicz

 

WSZELKIE BŁĘDY ZAWARTE W NAZWISKACH, KLASACH, SZKOŁACH, PROSIMY DO NAS ZGŁASZAĆ JAK NAJSZYBCIEJ, praca przestrzenna kl. I-III – brak szkoły i opiekunów

Aldona Kłosińska – alklos@poczta.onet.pl

Joanna Charęza –  joanna.chareza@wp.pl

 

 

CZĘŚĆ LITERACKA

Klasy I – III SP

WIERSZ

I m-ce    Zuzanna Sejbuk – kl. II Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. – P. Małgorzata Krzywoń

WYRÓŻNIENIE

  • Ewelina Brzozowska – kl. III  SP 33

Klasy IV – VI SP

WIERSZ

I m-ce   Karolina Skumiał  – kl. V SP 18 – P. Kamilla Zacharek
II m-ce    Julia Gizycka – kl.VI SP 48 – P. Małgorzata Roszak
III m-ce   Karolina Sokołowska – kl. IV SP 68 – P. Leonarda Ćwirko

WYRÓŻNIENIE

  • Aleksandra Gnyp – kl. IV SP 45 – P.  Aleksandra Teleman
  • Feliks Kaczorkiewicz – kl. VI SP74 – P. Anna Trojanowska

OPIS

I m-ce    Jeremi Wiśniowiecki – kl. V SP 18 – P. Kamilla Zacharek
II m-ce   Karolina Kielczyk – kl. V SP 18 – P. Kamilla Zacharek
III m-ce  Zuzanna Smolińska  – kl. IV SP 68 – P. Leonarda Ćwirko

 

WYRÓŻNIENIE

  • Julia Jędroszkowiak – kl. VI SP 74 – P. Anna Trojanowska

 

LIST

III m-ce   Joanna Kolesińska – kl. VI SP 5 – P. Jolanta Piech
III m-ce   Julia Perzyńska-Wydrych –  kl. V SP74 – P.  Ewelina Owczarek

WTRÓŻNIENIE

  • Oliwia Durka – kl. V SP 48 – P. Helena Czernikiewicz
  • Jagoda Belina – kl. VI SP 18 – P. Kamilla Zacharek

 

Klasy I – III  GM

WIERSZ

I m-ce   Aleksandra Kądziołka – kl. II  Katolickie GM im Św. Stanisława Kostki – P. Aneta Tyrka
II m-ce   Dominik Kostecki – kl. I GM 7 – P. Ewa Zagubień
III m-ce  Aleksandra Dąbrowska – kl. III GM 5 – P. Monika Cis-Szałońska

WYRÓŻNIENIE

  • Weronika Janicka – kl. II  GM 11 – P. Joanna Charęza
  • Nikola Szczudlińska – kl. III  GM 1 – P.  Jolanta Geisler

OPIS

I m-ce   Monika Remiszewska – kl. I GM 7 – P. Ewa Zagubień
III m-ce  Patrycja Szunke – kl. III GM 12 – P. Katarzyna Wójcik

LIST

III m-ce  Karolina Michniewicz – kl. II  GM 1 – P.  Jolanta Geisler

Klasy ponadgimnazjalne

WIERSZ

I m-ce  Adrian Przybysz – kl. I  XII LO – P. Aldona Kłosińska
II m-ce  Monika Dobrowolska – kl. III LO III – P. Katarzyna Krzyżewska

LIST

I m-ce   Eryk Bugajewski – kl. I LO III – P. Katarzyna Krzyżewska
III m-ce   Alicja Lisiak – kl. II LO III – P. Katarzyna Krzyżewska

WYRÓŻNIENIE

  • Marta Baranowska – kl. I  LO III – P. Katarzyna Krzyżewska

OPIS

I m-ce  Magdalena Popławska – kl. II XII LO – P. Aldona Kłosińska

 

WSZELKIE BŁĘDY ZAWARTE W NAZWISKACH, KLASACH, SZKOŁACH, PROSIMY DO NAS ZGŁASZAĆ JAK NAJSZYBCIEJ, praca przestrzenna kl. I-III – brak szkoły i opiekunów 

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://planetasztuki.pl/2014/03/18/wyniki-iv-edycji-konkursu-ogrody-plywajace-czyli-szczecin-2050/
YouTube
Instagram
RSS
Zapisz się przez maila
(Visited 46 times, 1 visits today)
Planeta Sztuki
Planeta Sztuki - serwis tematyczny, ukierunkowany na artystów, twórców i odbiorców różnych dziedzin kultury i sztuki . Informujemy, relacjonujemy i opiniujemy wydarzenia, imprezy, konkursy oraz publikacje w w/w zakresie.
Planeta Sztuki on EmailPlaneta Sztuki on FacebookPlaneta Sztuki on Google