Na posiedzeniu jawnym odbywającym się w dniu 11 maja 2013 roku w Muzeum Miasta Gdyni, ,Jury zapoznało się z 800 pracami 116 autorów, spośród których przyznało następujące nagrody:

Nagroda Grand Prix – nie przyznano

Nagroda Specjalna Jury – Kamila Rondo „Człowiek” ( 1,3,4,5)

I Nagroda w kategorii „Ziemia” i roczne stypendium w Trójmiejskiej Szkole Fotografii – Robert Targoński – „Mglisty poranek na Wyspie Spichrzów” ( 3 zdjęcia)

I Nagroda w kategorii „Ludzie” i roczne stypendium w Trójmiejskiej Szkole Fotografii – Kamila Rondo – „Człowiek” ( 1,3,4,5)
I Nagroda w kategorii „Wydarzenia” – nie przyznano
I Nagroda w kategorii „Eksperyment” i roczne stypendium w Trójmiejskiej Szkole Fotografii – Jacek Sobociński  – „ Stocznia subiektywnie” ( 4,5,6)
II Nagroda w kategorii „Ziemia” i semestralne stypendium w Trójmiejskiej Szkole Fotografii – Rajmund Rajch –  „Samotność” ( 2 i 3)
II Nagroda w kategorii „Ziemia” i semestralne stypendium w Trómiejskiej Szkole Fotografii –  Anna Jakubowska- „Pix ( Tryptyk)”
II Nagroda w kategorii „Ludzie” i semestralne stypendium w Trójmiejskiej Szkole Fotografii – Anita Czarniecka  „xxx” (2 i 3)
II Nagroda w kategorii „Wydarzenia” i semestralne stypendium w Trójmiejskiej Szkole Fotografii– Zbigniew „Piotr” Piotrowski „Pokój pełen krzyku” ( a i b)
II Nagroda w kategorii „Eksperyment” i semestralne stypendium w Trójmiejskiej Szkole Fotografii– Tomasz Karpiński „Film”, „Wrzesień”

Jury zakwalifikowało na wystawę prace następujących autorów:
Afeltowicz Magdalena  – „ Ostatni taniec tego świata”; „Westerplatte”
Brucki Adam – „Palenie zabija”, „Bez tytułu”
Grzegorczyk Angelika – „Bez tytułu”
Jakubowska Anna –  „Chodząc po wodzie (c )”; „Okno”
Jędrzejak Krzysztof- „T” ; „Przyjaciele”
Kozłowski Marcin –  „Zjawa”
Krefta Karolina – „Gródek  znikające miasto (4,5)
Kuc Andrzej  – „Rejs”
Kurek Paula – „Wiejskie staruszki tej ziemi ( a) ”
Misztal Lidia  – „Przegrane życie (B)
Patelczyk Bartek –  „Człowiek i miasto 2”; „Ukrzyżowany portret (3 i 5)”
Piazza Składanowska Bogumiła – „Na peronie (C )”
Piotrowski „Piotr” Zbigniew  – „Wiśniewski ( 2b) ; „Rozmowy z bezdomnymi (1c)”; „Wnętrze opuszczonego dźwigu, Gdańsk Stocznia”
Ponikiewski Bartłomiej –  „Grecy ( 1,3,4,5)
Rajch Rajmund  –  „Galaktyki (1, 2)”
Rondo Kamila – „Kolaż (2)”

(Visited 3 times, 1 visits today)
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://planetasztuki.pl/2013/05/16/wyniki-konkursu-moje-pomorze/
YouTube
Instagram
RSS
Zapisz się przez maila
Planeta Sztuki
Planeta Sztuki - serwis tematyczny, ukierunkowany na artystów, twórców i odbiorców różnych dziedzin kultury i sztuki . Informujemy, relacjonujemy i opiniujemy wydarzenia, imprezy, konkursy oraz publikacje w w/w zakresie.
Planeta Sztuki on EmailPlaneta Sztuki on FacebookPlaneta Sztuki on Google