WYNIKI III EDYCJI MIEJSKIEGO KONKURSU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ I LITERACKIEJ
„OGRODY PŁYWAJĄCE, CZYLI SZCZECIN 2050”

CZĘŚĆ PLASTYCZNA

PRACE PRZESTRZENNE
KLASY I – III SP
I m-ce Zuzanna Sejbuk 8 lat – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.; opiekun – Małgorzata Krzywoń
II m-ce Julia Dec 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 55; opiekun – Beata Dec
III m-ce Julia Klimczak kl. II – Szkoła Podstawowa nr 1; opiekun – Agnieszka Lonc
KLASY IV – VI SP
I m-ce Julia Tabaczewska kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 33; opiekun – Agnieszka Tabaczewska
II m-ce Patrycja Cieślak – Szkoła Podstawowa nr 33; opiekun – Joanna Charęza
II m-ce Laura Niewiecka kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 56; opiekun – Dorota Motyl
III m-ce Alicja Dering kl. VI Szkoła Podstawowa nr 41
Natalia Jankowska kl. VI opiekun – Anna Litwinowicz

Wyróżnienie:

  • Kamila Dranka kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 68; opiekun – Leonarda Ćwirko
  • Agnieszka Święcicka kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 68; opiekun – Leonarda Ćwirko

KLASY I – III GM

I m-ce Julia Zdybicka – Gimnazjum nr 7; opiekun – Anna Pawłowska
I m-ce Joanna Walczyńska kl. I – Gimnazjum nr 16; opiekun – Wioletta Jacko

II m-ce Kamil Humański kl. I – Gimnazjum nr 16 – Wioletta Jacko
III m-ce Kamila Kuźniak 13 lat – Gimnazjum nr 16; opiekun – Wioletta Jacko

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I m-ce Magdalena Popławska kl. I – XII Liceum Ogólnokształcące; opiekun – Joanna Charęza
II m-ce Kamil Wiśniewski kl. II – Zespół Szkół Budowlanych

GRAFIKA KOMPUTEROWA

KLASY I – III SP

I m-ce Wiktoria Sarnicka kl. II – Szkoła Podstawowa nr 1; opiekun – Aleksandra Figaszewska
II m-ce Patrycja Cieślak kl. V – Szkoła Podstawowa nr 33; opiekun – Joanna Charęza

KLASY I – III GM

I m-ce Zuzanna Klepacka kl. I – Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego; opiekun – Małgorzata Stalmierska
II m-ce Maciej Czumak kl. I – Gimnazjum nr 16; opiekun – Wioletta Jacko
II m-ce Szymon Kasprzyk kl. I – Gimnazjum nr 16; opiekun – Wioletta Jacko

POZOSTAŁE PRACE PLASTYCZNE

KLASY I – III SP

I m-ce Damian Kuriata kl. III – Szkoła Podstawowa nr 44; opiekun – Jolanta Perepecza
I m-ce Maja Bątkowska kl. II – Szkoła Podstawowa nr 23; opiekun – Joanna Lisowska
I m-ce Aleksandra Kruk kl. I – Szkoła Podstawowa nr 61 – Barbara Wilewska

II m-ce Jagoda Kozłowska kl. I – Szkoła Podstawowa nr 61 – Barbara Wilewska
II m-ce Martin Kwaśniak vel Kwaśniewski kl. III – Szkoła Podstawowa nr 1; opiekun – Dorota Woźniak
II m-ce Paweł Mazur kl. III – Szkoła Podstawowa nr 1; opiekun – Dorota Woźniak

III m-ce Adam Kalisiewicz kl. III – Szkoła Podstawowa nr 44; opiekun – Jolanta Perepecza
III m-ce Amelia Zawadzka kl. I 7 lat – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.; opiekun – Małgorzata Krzywoń
III m-ce Marta Musiał 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 68; opiekun – Leonarda Ćwirko

Wyróżnienie:

  • Oskar Grązka 7 lat – SOSW nr 1; opiekun – Helena Zając
  • Igor Siankiewicz kl. II – Szkoła Podstawowa nr 1; opiekun – Joanna Lisowska
  • Ewelina Brzozowska kl. III – Szkoła Podstawowa nr 33; opiekun – Joanna Charęza
  • Wiktoria Burzyńska kl. III – Szkoła Podstawowa nr 33; opiekun – Joanna Charęza
  • Patryk Bednarek kl. II – Szkoła Podstawowa nr 14; opiekun – Dorota Karandyszowska
  • Dominika Pomagalska kl. II – Szkoła Podstawowa nr 14; opiekun – Dorota Karandyszowska

KLASY IV – VI SP

I m-ce Julia Musz kl. V – Szkoła Podstawowa nr 53; opiekun – Renata Smorawska
II m-ce Gabriela Jabłońska kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 69; opiekun – Małgorzata Stalmierska

III m-ce Aleksander Myśliński kl. V – Szkoła Podstawowa nr 53; opiekun – Renata Smorawska
III m-ce Kamil Dorosławski kl. V – Szkoła Podstawowa nr 37; opiekun – Jowita Fiedorowicz

Wyróżnienie:

  • Adrian Dziędziela 10 lat – SOSW nr 1; opiekun – Małgorzata Olszewska
  • Katarzyna Rybicka 12 lat – Szkoła podstawowa nr 68; opiekun – Leonarda Ćwirko
  • Aleksandra Kowalska kl. V – Szkoła Podstawowa nr 23; opiekun – Marzena Sikora
  • Karolina Przygoda kl. V – Szkoła Podstawowa nr 23; opiekun – Marzena Sikora
  • Nikola Rogowska kl. V – Szkoła Podstawowa nr 51; opiekun – Małgorzata Mularczyk
  • Hanna Gromek kl. V – Szkoła Podstawowa nr 61; opiekun – Małgorzata Mularczyk
  • Maja Latour kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 53; opiekun – Renata Smorawska
  • Julia Sieradzan kl. V – Szkoła Podstawowa nr 53; opiekun – Renata Smorawska
  • Aleksandra Kopczyńska kl. V – Szkoła Podstawowa nr 53; opiekun – Renata Smorawska
  • Jeremi Berestek kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 46: opiekun – Gabriela Garczyńska

KLASY I – III GM

I m-ce Monika Tyrola kl. III – Gimnazjum nr 7; opiekun – Monika Zdybicka
I m-ce Aleksandra Palko kl. I – Gimnazjum nr 7; opiekun – Monika Zdybicka
I m-ce Joanna Knasińska kl. III – Gimnazjum nr 7; opiekun – Monika Zdybicka
I m-ce Aleksandra Smajlis kl. III – Gimnazjum nr 12; opiekun – Krzysztof Seroczyński

II m-ce Michał Mazurkiewicz kl. I – Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego; opiekun – Małgorzata Stalmierska

III m-ce Kamil Kugler kl. I – Gimnazjum nr 11; opiekun – Joanna Charęza
III m-ce Kinga Brotoń kl. II – Gimnazjum nr 7; opiekun – Krzysztof Seroczyński

Wyróżnienie:

  • Wiktoria Skrzypczak kl. I – Gimnazjum nr 11; opiekun – Joanna Charęza
  • Monika Pawelec kl. II – Gimnazjum nr 5; opiekun – Monika Cis – Szałańska
  • Małgorzata Lachowicz kl. I – Gimnazjum Specjalne nr 48; opiekun – Lidia Karwowska

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
I m-ce Marta Bobrzecka kl. II – XII Liceum Ogólnokształcące; – Aldona Kłosińska
I m-ce Katarzyna Prażanowska 17 lat – II Liceum Ogólnokształcące

Wyróżnienie:

  • Gracjan Rokiczan 15 lat – SOSW nr 1: opiekun – Helena Zając

CZĘŚĆ LITERACKA

WIERSZ

KLASY I – III SP
I m-ce Maja Krzemień – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st., opiekun – Małgorzata Dynakowska
II-m – ce Małgorzata Szulc kl. II – Szkoła Podstawowa nr 33; opiekun – Beata Krupińska

KLASY IV – VI SP

WIERSZ
I m-ce Katarzyna Bartkowiak – Szkoła Podstawowa nr 68; opiekun – Leonarda Ćwirko
I m-ce Gabriela Kumorowska – Szkoła Podstawowa nr 56; opiekun – Dorota Motyl
I m-ce Katarzyna Miltyk – Szkoła Podstawowa nr 74; opiekun – Anna Trojanowska

II m-ce Natalia Jaworska – Szkoła Podstawowa nr 74; opiekun – Anna Trojanowska
III m-ce Klaudia Pomorska Szkoła Podstawowa nr 18; opiekun – Kamilla Zacharek

OPOWIADANIE

I m-ce Karolina Małek – Szkoła Podstawowa nr 18; opiekun – Kamilla Zacharek
I m-ce Feliks Kaczorkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 74; opiekun- Anna Trojanowska

II m-ce Nikola Jabłońska- Szkoła Podstawowej nr 74; opiekun – Anna Trojanowska
II m-ce Julia Perzyńska-Wydrych – Szkoła Podstawowa nr 74; opiekun – Anna Trojanowska

III m-ce Jakub Petrykowski Sszkoła Podstawowa nr 48; opiekun Helena Czernikiewicz
III m-ce Małgorzata Wojtukiewicz- Szkoła Podstawowa nr 18 Kamilla Zacharek
III m-ce Julia Jędroszkowiak – Szkoła Podstawowa nr 74; opiekun Anna Trojanowska

Wyróżnienia :

  • Natalia Kulesza Szkoła Podstawowa nr 56; opiekun – Dorota Motyl

LIST
I m-ce Oliwia Durka – Szkoła Podstawowa nr 48; opiekun – Helena Czernikiewicz
II m-ce Laura Niewiecka – Szkoła Podstawowa nr 56; – opiekun – Dorota Motyl
III m-ce Martyna Korycko – Szkoła Podstawowa nr 69; – opiekun – Wioletta Zienda-Trzasko

Wyróżnienia:

  • Matylda Godlewska – Szkoła Podstawowa nr 56; opiekun – Dorota Motyl
  • Gabriela Zielińska – Szkoła Podstawowa nr 33; opiekun – Aldona Kłosińska

KLASY I – III GM

WIERSZ
I m-ce Aleksandra Kądziołka – Katolickie Gimnazjum im św. Stanisława Kostki; opiekun – Aneta Tyrka
II m-ce Wiktoria Błaszczak Gimnazjum nr 11; opiekun – Małgorzata Słobodzian
III m-ce Eryk Bugajewski Gimnazjum nr 7; opiekun – Ewa Zagubień

Wyróżnienia :

  • Kinga Lange Gimnazjum nr 7; opiekun – Anna Szuflińska

LIST
I m-ce – nie przyznanoII m-ce Marta Kieca Katolickie Gimnazjum im św. Stanisława Kostki; opiekun – Aneta Tyrka
III m-ce – nie przyznano

Wyróżnienia :

  • Milena Balicka Gimnazjum nr 7; opiekun – Ewa Zagubień

OPOWIADANIE
I m-ce Agata Cyrańska Gimnazjum nr 5; opiekun – Monika Cis-Szałańska
II m-ce Gabriela Patrycja Trzasko Gimnazjum nr 3; opiekun – Małgorzata Wysocka
II m-ce Klaudia Kowalczyk Gimnazjum nr 11; opiekun – Małgorzata Kowalczyk
III m-ce Oliwia Przybylska Gimnazjum nr 18; opiekun – Ewa Owczarska
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
WIERSZ
I m-ce – nie przyznano
II m-ce Paulina Kujawa XII Liceum Ogólnokształcące; opiekun – Aldona Kłosińska
III m-ce – nie przyznano
LIST
I m-ce – nie przyznano
II m-ce Marta Bobrzecka XII Liceum Ogólnokształcące; opiekun – Aldona Kłosińska
II m-ce Magdalena Popławska XII Liceum Ogólnokształcące; opiekun – Aldona Kłosińska
III m-ce Piotr Ciuruś III Liceum Ogólnokształcące; opiekun – Katarzyna Krzyżewska

OPOWIADANIE
I m-ce Kamil Petrykowski XII Liceum Ogólnokształcące; opiekun – Aldona Kłosińska

 

I miejsce - kategoria wiekowa I-III Szkół Podstawowych - Wiktoria Sarnicka

I miejsce – kategoria wiekowa klas I-III Szkół Podstawowych /grafika komputerowa/ – Wiktoria Sarnicka

(Visited 41 times, 1 visits today)
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://planetasztuki.pl/2013/04/24/wyniki-iii-edycji-miejskiego-konkursu-plastyczno-literackiego-ogrody-plywajace-czyli-szczecin-2050/
YouTube
Instagram
RSS
Zapisz się przez maila
Planeta Sztuki
Planeta Sztuki - serwis tematyczny, ukierunkowany na artystów, twórców i odbiorców różnych dziedzin kultury i sztuki . Informujemy, relacjonujemy i opiniujemy wydarzenia, imprezy, konkursy oraz publikacje w w/w zakresie.
Planeta Sztuki on EmailPlaneta Sztuki on FacebookPlaneta Sztuki on Google