Na konkurs plastyczny w Pałacu Młodzieży pt. „PROSZĘ PAŃSTWA, OTO MIŚ czyli poezja dla najmłodszych” wpłynęły 152 prace z 15 placówek miasta Szczecina. Zadaniem uczestników było samodzielne wykonanie pracy plastycznej, która jest ilustracją do wybranego wiersza. 21 maja 2012 r.  komisja konkursowa dokonała oceny wszystkich prac i przyznała w poszczególnych kategoriach równorzędne nagrody, wyróżnienia oraz kwalifikacje do wystawy. Podsumowanie konkursu i wręczenie dyplomów, nagród oraz wyróżnień odbędzie się dnia 2 czerwca 2012 r. o godz. 13.00 podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka w Pałacu Młodzieży przy al. Piastów 7 w Szczecinie.

W kategorii wiekowej do lat 5 przyznano:

NAGRODY RÓWNORZĘDNE: 

  • Sebastian Jankowski, l. 5 – „Rzepka”, „Spóźniony słowik”, „Pan Hilary”, SP nr 1, op. K. Binkowska
  • Julia Białas, l. 4 – „Niedźwiedź”, Pałac Młodzieży w Szczecinie
  • Iza Rak, l. 4, „Ptasie radio”, Pałac Młodzieży w Szczecinie
  • Agnieszka Panasiuk, l. 4 – „Rzepka”

WYRÓŻNIENIA RÓWNORZĘDNE:

  • Katarzyna Bembenek, l. 4,5 „Słoń Bimbalski” – PP nr 9 w Szczecinie, op. Małgorzata Klimek
  • Jagoda Patatyn, l. 5 „Łąka”, Pałac Młodzieży w Szczecinie
  • Łukasz Szymonowicz, l. 5 „Smok”, Pałac Młodzieży w Szczecinie
  • Marta Podbielska, l. 5 „Przyjście wiosny”, Pałac Młodzieży w Szczecinie
  • Maja Tabjan, l. 5 „Niedźwiedź”, Pałac Młodzieży w Szczecinie

WYRÓŻNIENIA – KWALIFIKACJE DO WYSTAWY:

  • Aurelia Sapiecha, l. 5, „Niedźwiedź”, Filia PP nr 51 Tuptusiowe Przedszkole
  • Dominika Kuracińska, l. 5 „Żyrafa”, PSP nr 54, op. Rumińska
  • Oliwia Ludek, l. 5, „Wiosenne porządki”, PSP nr 54, op. Rumińska
  • Helena Łukawska, l. 5, „Wywiad ze mną”
  • Aurelia Dżaman, l. 5, Pałac Młodzieży w Szczecinie

W kategorii wiekowej 6-7 lat przyznano:

NAGRODY RÓWNORZĘDNE:

  • Filip Kokowski, l. 7 „Lis”, Szkoła Podstawowa nr 41, op. Anna Litwinowicz
  • Bruno Buczkowski, l. 6 „Jeż”, Szkoła Podstawowa nr
  • Ola Konarska, l. 6, „Na ziarnie maku”, Pałac Młodzieży w Szczecinie
  • Klaudia Sztuka, l. 7 „Ptasie plotki”, Szkoła Podstawowa nr 35, op. Agnieszka Baszczyńska

WYRÓŻNIENIA RÓWNORZĘDNE:

  • Julia Maruszak, l. 7 Szkoła Podstawowa nr 41, op. Anna Litwinowicz
  • Marta Witek, l. 7 „Kruk i lis”, Szkoła Podstawowa nr 41
  • Magdalena Kot, l. 6 „Chory kotek”, Szkoła Podstawowa nr 23, op. Lilla Bednarczyk
  • Natalia Rafalska, l. 6 „Niedźwiedź”, Zespół Szkół nr 9, op. Mirela Nawrocka
  • Zosia Choduń, l. 6, „Bocian”, Pałac Młodzieży w Szczecinie

WYRÓŻNIENIA – KWALIFIKACJE DO WYSTAWY:

  • Dominik Dorenda, l. 7 „Murzynek Bambo”, PSP nr 54, op. Marta Rumińska
  • Kacper Mac, l. 6, „Idzie niebo ciemną nocą”, SP nr 1, op. Anna Czerwińska
  • Basia Jerzykowska, l. 7 „Krokodyl”, SP nr 1, op. A. Figaszewska
  • Iga Ecker, l. 7, „Kokoszka smakoszka”, SP nr 1, op. A. Figaszewska
  • Kinga Szewczyk, l. 7, „Podróż”, Przedszkole Publiczne nr 9, op. Izabela Szlendak

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

(Visited 5 times, 1 visits today)
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://planetasztuki.pl/2012/05/26/wyniki-konkursu-prosze-panstwa-oto-mis/
YouTube
Instagram
RSS
Zapisz się przez maila
Planeta Sztuki
Planeta Sztuki - serwis tematyczny, ukierunkowany na artystów, twórców i odbiorców różnych dziedzin kultury i sztuki . Informujemy, relacjonujemy i opiniujemy wydarzenia, imprezy, konkursy oraz publikacje w w/w zakresie.
Planeta Sztuki on EmailPlaneta Sztuki on FacebookPlaneta Sztuki on Google